BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:


Пародист Андрій Семенчук | BrilLion Club

Пародист Андрій Семенчук

ведучий-пародист рівне замовити креативний пародист рівне замовити ведучий-пародист рівне недорого креативний ведучий-пародист рівне ведущий-пародист ровно заказать креативный ведущий-пародист ровно


Контакти


Рівненська обл., м. Рівне
(097) 784 2782

Знижка


Карта Brillion Club - O% 

Шоу пародій від Андрія Семенчука, гарно та весело прикрасить будь яке ваше свято, весілля, день народження, або ж просто корпоративну вечірку. Шоу пародій це завжди весело та актуально, таке шоу сподобається як маленьким так і дорослим.


В чому перевага такого шоу?

 

Перевага в тому що це шоу є унікальним в своєму роді на теренах західної України. Це саме те чим можна здивувати навіть найвибагливішого глядача.

Звичайно варто відмітити те що Андрій Семенчук не єдиний пародист в Україні і взагалі жанр пародії вже давно і вдало практикується в Україні, але шоу подібного рівня немає ні у кого. І саме тому він по праву вважається найкращим пародистом західної України.


Давайте познайомимось

 

Асортимент "послуг", а точніше сказати пародій, постійно оновлюється, але в рамках захисту від плагіату на сайті представлені лише найпопулярніші зразки. Тому завжди є сенс зв'язатися з Андрієм і підібрати семе те що вам необхідно.

 

http://parodist.com.ua/images/dzidzio.png

 

 

 

 

 

 

Останнє оновлення: 20 березня 2015