BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:Про Brillion Club

Про нас

Дізнайтесь більше інформації про клуб


Приєднатись до клубу

 

ВrilLion Club - загальноукраїнський інформаційний портал, в якому ви знайдете адреси Партнерів, їх напрямки діяльності (товари, роботи, послуги) та  прямі контактні телефони.

Наші Партнери - це професіонали, які працюють для того, щоб надати можливість кожному споживачеві вибрати найкращі товари та послуги. Партнери за допомогою інформаційної бази BrilLion Club  (сайт, смс- та Е-mail розсилки, міні- та щорічні каталоги, call-центр) знаходять тисячі нових Клієнтів, уникаючи левової долі витрат на рекламу.

 

 

Один з сновних напрямків співпраці з Партнерами - SEO-просування інформації в пошуковій системі Google на першу сторінку пошуку. Крім того забеспечуємо любу кількість клієнтів в любий бізнес (генерація лідів). Ціни на послуги Ви знайдете в розділі ДІЯЛЬНІСТЬ (ПАРТНЕРАМ) в Договорі.

 

 

 


 

Завдяки інформаційній підтримці, частина Партнерів-підприємців може надати знижки споживачам - власникам дисконтних карток  BrilLion Club.  


Саме за допомогою дисконтної картки
BrilLion Club з необмеженим терміном дії, яка надає можливість одночасно отримувати сотні знижок від 2% до 100% у наших Партнерів по всій території України (магазини, кафе, ресторани, гуртівні, розважальні заклади, аптеки, мед центри, юридичні та багато інших послуг), наші Клієнти можуть отримати на 20-30% більше товарів та послуг, витрачаючи ті ж самі гроші.


Інформацію про всіх Партнерів та про знижки Дисконтної програми можна знайти в розділі ПАРТНЕРИ.