BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:ФАКТ ВИДАВНИЦТВО ХАРКІВ ВІСНИК ТІМО  | BrilLion Club

ФАКТ ВИДАВНИЦТВО ХАРКІВ ВІСНИК ТІМО

факт видавництво харків вісник тімо теоретичний курс програма зовнішнього незалежного оцінювання публікація нормативних документів тематичні тести для учителів тімо-абітурієнт журнал авторської методики із підготовки до державної підсумкової атестації


Контакти


Харківська область, м. Харків , вул. Бакуліна, 11, 4-й пов, к. 4-28
(050) 3232201, (057) 7564375, (057) 7604716

Знижка


Карта Brillion Club - О% 

 

ФАКТ ВИДАВНИЦТВО

АДРЕСА: м. Харків, вул. Бакуліна, 11, 4-й пов, к. 4-28

Тел.: +38 (057) 7564375

+38 (057) 7604716

+38 (050) 3232201

Email: publish_fakt@ukr.net

Сайт:  www.timo.com.ua

 

ВІСНИК ТІМО

 

"Вісник ТІМО" - єдине в Україні спеціалізоване видання з актуальних проблем зовнішнього незалежного оцінювання і моніторингу якості освіти.

КУРС ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО

- Системність підготовки до ЗНО, яка складається з теоретичного курсу, що відповідає Програмі МОНМС і Програмі зовнішнього незалежного оцінювання, тематичних тестів (перевірочних, контрольних), а також тестів у форматі ЗНО та коментарів до них.

- Поєднання теоретичного матеріалу з практичною роботою — тематичним тестуванням.

Абітурієнтам у кожному номері буде запропоновано два тести (варіанти тестових завдань):

І (перевірочний) дасть змогу перевірити наявний рівень їх знань, ІІ (контрольний) — після опанування відповідного теоретичного матеріалу курсу. Абітурієнти зможуть власноруч проставити отриману кількість балів за варіантами у своєму щоденнику для самоконтролю, розміщеному у першому номері. Умови виконання дано перед кожним тестом.

- Публікацію нормативних документів, що регламентують проведення ЗНО, умов прийому до ВНЗ, правила реєстрації учасників ЗНО, надання іншої важливої інформації для абітурієнтів, яка допоможе обрати майбутню професію та ВНЗ для вступу.

Учителям

- Тематичні тести, вміщені у 15 номерах журналу, розроблені провідними українськими фахівцями-тестологами. Це високоякісний дидактичний матеріал, що може бути ефективно використаний у навчальному процесі при підготовці старшокласників до ЗНО.

Батькам

- Додаткова самостійна робота, організована журналом, допоможе вашим випускникам систематизувати знання, отримані в школі, повторити шкільний курс без додаткових посібників і довідників і на високому рівні підготуватися до такого важливого кроку в їх житті, як вступ до ВНЗ, обрати майбутню професію за своїми

знаннями, інтересами, особистісними характеристиками.

- У вас з’являється можливість простежити за процесом і результатами підготовки вашого

випускника до тестування у форматі ЗНО, а також до Державної підсумкової атестації з математики.

- Вигідні умови передплати, вартість якої на рік складає 181.86 гривень.

Якщо ви не встигли оформити передплату журналу з перших номерів, редакція відправить потрібні номери на вашу поштову адресу післяплатою.

- Зібравши теоретичні матеріали з блоків, що розміщені в 15 номерах, і скріпивши їх, ваш

абітурієнт отримає навчальний посібник, який, напевно, знадобиться йому й під час навчання у вищому навчальному закладі.

дактичний матеріал, що може бути ефективно використаний у навчальному процесі при підготовці старшокласників до ЗНО.

"ТІМО-абітурієнт" - перший в Україні журнал авторської методики із підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

 

 

ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ

 

     Видавництво "ФАКТ" та благодійний фонд "ТІМО" пропонують іноваційні видання для навчання, розвитку та підготовки до школи дітей віком від 3 років.    Для більш докладного опису кожного видання натисніть на відповідне зображення.

 

Вчимося читати
Сучасні програми першого класу вимагають від дітей відповідної підготовки, в тому числі й знання звуків і букв, уміння читати двоскладові слова, короткі речення. Організовану підготовку дітей до школи здійснюють дитячі садки. Якщо дитина не відвідує дошкільного закладу, вся відповідальність за підготовку її до школи покладається на батьків. Саме вони мусять ознайомити дітей із звуками і буквами, навчити зливати приголосні з голосними в склади, читати перші слова.
Як навчити дитину читати і не травмувати при цьому психіку, не змушувати, не підганяти, а навпаки, викликати інтерес і бажання? Якщо ви активно грали з малюком, залучаючи при цьому книгу, то це значно полегшить завдання.
Вчіться читати в грі. Існує багато методик навчання читання. Але головне, про що ви повинні пам’ятати, не примушуйте себе і малюка. Не перетворюйте це в неприємний обов’язок, не порівнюйте свою дитину з сусідським хлопчиком, який давно сам читає, ні в якому разі не лайте, якщо щось не виходить. Це тільки загальмує процес. Тут вам знадобляться терпіння, любов, послідовність, фантазія. Можна процес навчання обіграти, перетворити на свято, в захоплюючу гру. Нехай вона буде коротенькою, але щоденною і дієвою.
 

 


Захватывающая форма подачи материала, красочные иллюстрации, магнитная азбука, возможность рисовать, писать и стирать написанное дают свободу фантазии для веселого необременительного обучения малышей.

Расчитано на совместную работу родителей и детей.

 

Размер 15Х15,5 см., 40 страниц, стихи, прописи, 4 магнитные страницы, комплект магнитной азбуки (33 буквы-магнитика), дополнительный комплект часто встречающихся букв, фломастер, тряпочка-бархотка для стирания написанного.

Отсутствие острых углов, компактный размер, мягкая поверхность обложки легко позволяют взять книгу с собой в дорогу или на прогулку.

 


 


Захоплююча форма подання матеріалу, яскраві ілюстрації, магнітна абетка, можливість малювати, писати та витирати написане надають свободу фантазії для веселого необтяжливого навчання малят.

Розраховано на спільну роботу батьків і дітей.

 

Розмір 15Х15,5 см., 40 сторінок, вірші, прописи, 4 магнітні сторінки, комплект магнітної абетки (33 літери-магнітики), додатковий комплект найбільш уживаних літер, фломастер, невеличка шматка для витирання написаного. 

Відсутність гострих кутів, компактний розмір та м'яка поверхня обкладинки дозволяють взяти її із собою у дорогу або на прогулянку.

 


 

Захоплююча форма подання матеріалу, яскраві ілюстрації, магнітна абетка, можливість малювати, писати та витирати написане надають свободу фантазії для веселого необтяжливого навчання малят англійської мови.

Розраховано на спільну роботу батьків і дітей.

 

Розмір 15Х15,5 см., 40 сторінок, вірші, прописи, 4 магнітні сторінки, комплект магнітної абетки (26 літери-магнітики), додатковий комплект найбільш уживаних літер, фломастер, невеличка шматка для витирання написаного. 

Відсутність гострих кутів, компактний розмір та м'яка поверхня обкладинки дозволяють взяти її із собою у дорогу або на прогулянку.


 

 

Магнітний планшет-абетка призначений для навчання читанню та письму дітей від 3-х років.

Цей планшет буде доречним для спільних занять з дитиною у вивченні алфавіту, закріпленні навичок письма, для розвитку зорової пам'яті та дрібної моторики.

Може з успіхом застосовуватися для групових занять у дитячих садках та інших дошкільних закладах під керівництвом вихователя при підготовці до школи.

Розмір 19,5х24 см., внутрішня поверхня на магнітній основі, 2 комплекта букв-магнітиків українсько алфавіту, фломастер, бархатка на стрічці для витирання написаного.

 

 

 


 

Магнитный планшет-азбука предназначен для обучения чтению и письму детей от 3-х лет. Послужит полезным подспорьем для совместных занятий с ребенком по изучению алфавита, отработке навыков письма, для развития зрительной памяти и 

мелкой моторики.

Может с успехом применяться для групповых занятий  в детских садах и других дошкольных учреждениях под руководством педагога при подготовке к школе.

 

Размер 19,5х24 см., внутренняя поверхность на магнитной основе, 2 комплекта букв-магнитиков русского алфавита, фломастер, тряпочка-бархотка на ленточке для стирания написанного.

 


 

 

Магнитный алфавит предназначен для использования с магнитными досками, магнитными планшетами, металлическими поверхностями бытовых электроприборов (холодильник, стиральная машина) при обучении чтению и письму детей от 3-х лет. Послужит полезным подспорьем для игр и совместных занятий с ребенком по изучению алфавита, отработке навыков письма, для развития зрительной памяти и мелкой моторики.

 

 

Цена розничная - 20 грн

Цена мелкооптовая (от 2000 грн) - 15 грн

Цена крупнооптовая (от 10000 грн) - 10 грн

 


 

 

Магнітні літери призначені для використання з магнітними дошками, магнітними планшетами, металевими поверхнями побутових приладів (холодильник, пральна машина) під час навчання читанню та письму дітей віком від 3-х років. Корисні для спільних ігр та занять з дитиною у вивченні алфавіту, закріпленні навичок письма, для розвитку зорової пам'яті та дрібної моторики.

 

 

 

Ціна роздрібна - 20 грн

Цена мілкогуртова (від 2000 грн) - 15 грн

Цена гуртова (від 10000 грн) -  10 грн

 


 

Вчимося рахувати
Щоб дитина навчилася рахувати, важливо, щоб вона не запам'ятовувала, а розуміла. Рахувати можна скрізь: на прогулянці, в транспорті, під час обіду й купання. На прогулянці ліпимо пасочки й рахуємо їх, лічимо голубів і собак, машини і будинки, і навіть ворон.
Неодмінно зверни увагу дитини на кількість різних частин тіла у людини і тварин. Полічіть черевики в коридорі та шкарпетки в шухляді, зубні щітки та чашки.
Покажи дитині, що з уміння лічити можна винести користь. Наприклад, тепер вона знає, що для вашої сім’ї треба купити 5 яблук: татові та мамі, бабусі й дідусеві, і самому малюкові.
Щойно дитина навчилася лічити хоч би до 5, можна переходити до вивчення цифр. Важливо, щоб малюк не просто завчив ряд цифр, а щоб усвідомлював, що ці закарлючки позначають кількість конкретних предметів.
Відмінно підійдуть магнітні цифри, які можна прикріплювати до спеціальної дошки, до холодильника, віршики-лічилки. Якщо хочеш, щоб дитина вивчила цифри, нехай вони завжди будуть у малюка перед очима. 
Вважається, що найскладніша цифра для дитини – нуль. Її можна вчити лише після того, як дитина засвоїть ряд цифр від одного до десяти. Поясни дитині, що нуль – це коли нічого немає. Наприклад, візьми яблуко і почастуй малюка. А коли дитина з'їсть яблуко, скажи що от тепер "нуль яблук", тобто нуль – це коли нічого немає.
Коли дитина засвоїть цифри до 10, можна починати вчити її додавати та віднімати. Намагайся, щоб із 4-5 років дитина навчилася лічити усно, адже це дуже корисно для розвитку розумових здібностей. Математичні обчислення сприяють підвищенню розумових здібностей дитини, розвивають її кмітливість, пам'ять і формують логічне мислення.
 

 

Захватывающая форма подачи материала, красочные иллюстрации, магнитная касса цифр и счетного материала, возможность рисовать, писать и стирать написанное дают свободу фантазии для веселого необременительного обучения малышей.

Расчитано на совместную работу родителей и детей.

 

Размер 15Х15,5 см., 40 страниц, стихи, цифровые прописи, 4 магнитные страницы, 2 комплекта цифр-магнитиков от 0 до 9, счетный материал на магнитной основе, фломастер, тряпочка-бархотка для стирания написанного. 

Отсутствие острых углов, компактный размер, мягкая поверхность обложки легко позволяют взять книгу с собой в дорогу или на прогулку.

 


 

 

Захоплююча форма подання матеріалу, яскраві ілюстрації, подвійний комплект магнітних цифр та рахункового матеріалу, можливість малювати, писати та витирати написане надають свободу фантазії для веселого необтяжливого навчання малят.

Розраховано на спільну роботу батьків і дітей.

 

Розмір 15Х15,5 см., 40 сторінок, вірші, прописи, 4 магнітні сторінки, подвійний комплект магнітних ацифр (20 цифр-магнітиків), фломастер, невеличка шматка для витирання написаного. 

Відсутність гострих кутів, компактний розмір та м'яка поверхня обкладинки дозволяють взяти її із собою у дорогу або на прогулянку.

 


 

 

Захоплююча форма подання матеріалу, яскраві ілюстрації, подвійний комплект магнітних цифр та рахункового матеріалу, можливість малювати, писати та витирати написане надають свободу фантазії для веселого необтяжливого навчання малят англійської мови.

Розраховано на спільну роботу батьків і дітей.

 

Розмір 15Х15,5 см., 40 сторінок, вірші, прописи, 4 магнітні сторінки, подвійний комплект магнітних ацифр (20 цифр-магнітиків), фломастер, невеличка шматка для витирання написаного. 

Відсутність гострих кутів, компактний розмір та м'яка поверхня обкладинки дозволяють взяти її із собою у дорогу або на прогулянку.

 


 

 

 

Магнітний планшет-цифри призначений для навчання рахувати та писати цифри дітей від 3-х років.

Цей планшет буде доречним для спільних занять з дитиною у вивченні цифр, закріпленні навичок письма, для розвитку зорової пам'яті та дрібної моторики.

Може з успіхом застосовуватися для групових занять у дитячих садках та інших дошкільних закладах під керівництвом вихователя при підготовці до школи.

Розмір 19,5х24 см., внутрішня поверхня на магнітній основі, 2 комплекта цифр-магнітиків, рахунковий матеріал, фломастер, бархатка на стрічці для витирання написаного.

 

 


 

 

Магнітні цифри призначені для використання з магнітними дошками, магнітними планшетами, металевими поверхнями побутових приладів (холодильник, пральна машина) під час навчання рахуванню дітей віком від 3-х років. Корисні для спільних ігр та занять з дитиною у вивченні цифр, закріпленні навичок письма, для розвитку зорової пам'яті та дрібної моторики.

 

 

 

Ціна роздрібна - 20 грн

Цена мілкогуртова (від 2000 грн) - 15 грн

Цена гуртова (від 10000 грн) -  10 грн

 


 

Абсолютно біла книга

Ця книга може стати такою, якою Ви захочете її бачити, починаючи від назви і закінчуючи вмістом.

Малюйте, пишіть та витирайте все, що не сподобалось.

Скільки зошитів та альбомів піде на смітник як результат навчання Вашої дитини від самого малку?

Ця книга багаторазова, дуже зручна у використанні.

Відсутність гострих кутів, компактний розмір та м'яка поверхня обкладинки дозволяють взяти її із собою у дорогу або на прогулянку.

 

Розмір 15Х15,5 см., 30 сторінок, фломастер, невеличка шматка на  стрічці для витирання написаного. 

Книга випускається у декількох модифікаціях:

- з двома фломастерами

- з магнітними сторінками для роботи з магнітами (4 сторінки)

- з двома фломастерами та магнітними сторінками (4 сторінки)


 

 

Магнітний планшет-форми призначений для вивчення геометричних фігур, кольорів дітьми від 3-х років.

Цей планшет буде доречним для спільних занять з дитиною, для розвитку абстрактного мислення, геометричної уяви, сприйняття кольорів, закріплення навичок малювання, розвитку зорової пам'яті та дрібної моторики.

Може з успіхом застосовуватися для групових занять у дитячих садках та інших дошкільних закладах під керівництвом вихователя при підготовці до школи.

Розмір 19,5х24 см., внутрішня поверхня на магнітній основі, комплект магнітних геометричних фігур, поділених на частини, комплект кольорових магнітиків-форм, фломастер, бархатка на стрічці для витирання написаного.

 


 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останнє оновлення: 30 квітня 2014