BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:


ФІЛЬТРИ для ОЧИСТКИ ВОДИ | BrilLion Club

ФІЛЬТРИ для ОЧИСТКИ ВОДИ

ФІЛЬТРИ для ОЧИСТКИ ВОДИ чернівці фільтри чернівці очистка води чернівці


Контакти


Чернівецька обл., м. Чернівці , пр. Незалежності, 94 вул.Червоноармійська, 27
(0372) 559367 0509206740, 0502882456 АВАРІЙНА СЛУЖБА:0668330660

Знижка


Карта Brillion Club - О%Зачем нужен фильтр

 Консультация 

Каталог оборудования 

Оборудование для коттеджа 

Сервисная служба 

Заявка на оборудование

 Полезно знать

 

 

На сьогодні дедалі більше людей замислюються над питанням споживання якісної води. Враховуючи екологічну ситуацію в багатьох регіонах нашої країни, фільтри для очищення води переходять в розряд необхідних предметів, а водопідготовка стає одним з пріоритетним завданням при будівництві заміського будинку. Очищення питної води може значно підвищити якість життя і позитивно вплинути на здоров’я. Очищена вода економить кошти на ремонті побутової техніки і сантехнічного обладнання, особливо у випадках, коли вода проходить термічну обробку (пральні машинки, котли, колонки, парогенератори, посудомийні машини тощо).
Таким чином, очищення води - це питання життя!
Фірма «ФІЛЬТРИ ДЛЯ ОЧИСТКИ ВОДИ» працює у Чернівцях і області пропонує своїм споживачам якісні, сертифіковані в Україні, та пристосовані для регіону їх розповсюдження, фільтри побутового та промислового призначення для очищення води. В авторизованих точках продажу - «ФІЛЬТРИ ДЛЯ ОЧИСТКИ ВОДИ» представлені найрізноманітніші фільтри від найпростіших до складних промислових, відомих у цій галузі фірм: «ГидроТехИнжениринг» (Росія, Україна), «Гейзер» (Росія), «Аква-Центр» (Україна), «Аква-Лайн» (Україна), «ЗІКо» (Україна), «Барьер»(Росія), «BRITA» (Німеччина), «CLAK» (США) и т.д. Підприємство використовує типове обладнання та витратні матеріали європейських стандартів, яке за потреби можна легко замінити.
У кожній авторизованій точці продавці-консультанти працюють із кожним клієнтом індивідуально, адже для встановлення будь-якого фільтра вдома чи на підприємстві передусім потрібно враховувати: властивості та хімічний склад води, а також технічні можливості фільтруючого обладнання і до якого стану її потрібно підготувати – технічної чи питної.
Якщо ви, наприклад, користується муніципальним водогоном, наші продавці-консультанти можуть відразу проконсультувати, який фільтр може вам підійти як у фінансовій, так і в технічній можливості. Якщо це вода з альтернативних джерел, наші спеціалісти виїжджають на місце до замовника, здійснюють забори води для індивідуального аналізу.
Отже для того, щоби надати нашим клієнтам якомога точнішу інформацію стосовно якості води, якою вони користуються і оптимально підібрати для неї фільтр, ми співпрацюємо з лабораторією Чернівецького «Науково- дослідного інституту медико-екологічних проблем», який здійснює детальний аналіз води.
Крім того, кожен клієнт, який звертається до нас, за результатами аналізу води отримує комерційну пропозицією, де є короткий опис кожного фільтра для кожного етапу очищення води. В пропозиції також вказуються швидкість та кількість очищеної води, яку можливо отримати, а також собівартість як технічної, так і питної води, вартість обладнання і терміни виконання монтажу.

 

Всі роботи від аналізу води, консультації, замовлення, підбору і до встановлення обладнання виконуються оперативно, та з подальшим професійним обслуговуванням на необмежений термін. На обладнання надається гарантія.

Останнє оновлення: 15 листопада 2013