BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:


Польський дім у Житомирі | BrilLion Club

Польський дім у Житомирі

польський культурний осередок


Контакти


Житомирская обл., г. Житомир , вул. Черняховського , 34 б
(0412) 24-34-22

Знижка


Карта Brillion Club - О%Це польський культурний осередок, заснований в серпні 1997 р., а введений в експлуатацію в липні 1999 р. Власником будинку є Товариство “Вспульнота Польска” з місцезнаходженням у Варшаві.

Основним напрямком діяльності будинку є культурно-освітня та адміністративно-господарська діяльність.

Тут можна вивчати польську мову, історію, культуру, знайомитись з традиціями Польщі. Функціонує бібліотека, є читальний зал, відеотека з польськими фільмами. У Польському Домі регулярно проходять репетиції польських художніх колективів: “Поліські Соколи”, камерного ансамблю ім. Ю.Ф.Добжинського польського дому, молодіжного ансамблю „VIA”, а також дитячих вокальних колективів.

Польські організації міста проводять в будинку свої організаційні заходи.

Польський будинок надає готельні послуги, частину приміщень віддано в оренду під кав’ярню, функціонує комп’ютерний клас і спортивний зал. Влітку Польський Дім організовує безкоштовний денний табір для дітей. Щорічно є організатором обласних спортивних змагань серед школярів польського походження. Проходять олімпіади з польської літератури і мови. Щомісячно відбуваються концерти камерної музики, перегляд польських фільмів.

У Польському Домі організовано інформаційний пункт з візових справ, який надає допомогу громадянам України в отримані польської візи.

Останнє оновлення: 8 жовтня 2013