BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:


Садовий центр "Флора-ІФ" | BrilLion Club

Садовий центр "Флора-ІФ"

Вашій увазі представлені у широкому асортименті різні рослини відкритого грунту (декоративні чагарники та дерева, хвойні рослини, плодові дерева, ягідні чагарники, багаторічні трави, однорічні та багаторічні квіти, лікарські рослини, зникаючі види рослин)


Контакти


Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ , вул. Тисминецька, 249г
(096)-556-33-34 тел. 0(342) 78-76-90

Знижка


Карта Brillion Club - 5%Весь посадковий матеріал вкорінений в контейнерах, що дозволяє домогтися практично 100% приживлюваності при посадці. А також все, що потрібно для роботи на ділянці та догляду за зеленими насадженнями - Ви знайдете в нашому магазині: грунти, добрива, соснову кору, декоративну мульчу, насіння трав і багато іншого.

Садовий центр пропонує для продажу альтанки різноманітних форм та розмірів. Ефектно прикрасять сад перголи та арки. Комфорту та затишку присадибній ділянці завжди нададуть дерев'яні садові меблі. Вони гармонійно доповнять і альтанку, і садовий ансамбль в цілому.

Вишуканості та романтичності вашому саду додадуть гойдалки, містки, дитячі будиночки, а також великий асортимент будь-яких малих архітектурних форм.

Наші кваліфіковані фахівці з радістю допоможуть виконати облаштування Вашої ділянки - дачі або садиби, починаючи від вибору рослин і рекомендацій з озеленення, до розробки масштабного ландшафтного проекту та втілення його в життя.

Ми завжди відповідально ставимося до своєї роботи, максимально ввічливі і уважні.

 

Останнє оновлення: 16 травня 2013