BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:VELO Store | BrilLion Club

VELO Store

HVKJL


Контакти


Львівська обл., м. Львів
098 879 75 88, 099 944 24 88, 063 827 78 42

Знижка


Карта Brillion Club - O% 

http://velostore.com.ua/images/logo_ua.png

 

 

 

Інтернет-магазин Velostore - виробник кращих велосипедів України

 Якщо ви вирішили, що вам потрібен велосипед. І ви хочете купити якісний, багатофункціональний, модний, красивий і за доступною ціною, то інтернет-магазин "Velostore" з легкістю вам у цьому допоможе. У нас представлений величезний асортимент. Навіть найвибагливіший клієнт зможе підібрати підходящу саме йому модель. Головні відмінності це виробник, призначення, функціонал, дизайн. Ми працюємо, як з оптовими покупцями, так і з роздрібними.


Ми готові вам запропонувати:Величезний вибір порадує всіх покупців.


Велосипед  Ви зможете замовити онлайн будь-який вподобаний вами байк. Найголовніше це спочатку визначити, для чого вам потрібен велосипед, як і де ви будете його використовувати. Тобто визначити мету, оскільки для кожної мети існує певна модель. Або може, ви хочете просто класичний і універсальний засіб пересування.

 Інтернет-магазин "Velostore" пропонує велосипеди для заняття спортом, для прогулянки по місту або в передмісті, в лісі або в горах, для спорту, для ідеальних доріг, і бездоріжжя. Також в момент вибору і покупки слід враховувати ваш рівень їзди: професіонал чи новачок, і прийнятний стиль їзди: спокійний, з екстримом, спортивний. Величезний вибір дає можливість задовольнити будь-які побажання клієнта.

 Слід пам'ятати, що спортивний велосипед оснащений рамою, яка відрізняється будовою, в порівнянні з моделями для прогулянок по місту, також відмінності в перемикачі швидкостей, в амортизаторі і трансмісії. Для гірської та екстремальної їзди, відрізняються підвищеною надійністю, їх комплектуючі міцніші.

 Якщо ви купуєте велосипед в перший раз, то рекомендуємо звернутися до професійних менеджерів. Консультанти нашого інтернет-магазину ознайомлять вас з технічними характеристиками тієї чи іншої моделі, її перевагами, можливої кольоровою гамою, також ознайомлять з цінами та виробниками. Замовлення ви зможете здійснити онлайн, не виходячи з дому, що дуже зручно і економить ваш час.


Наповніть свій відпочинок і подорожі яскравими враженнями.


Українські велосипеди  На ринку України ми представляємо наступних виробників, будучи офіційними дилерами:


 

 Пряма робота з виробником дає можливість пропонувати клієнтам найоптимальніші ціни. Для оптових замовників надаємо систему знижок. Не має значення, в якому місті України ви живете, ви зможете зробити будь-яку покупку онлайн.

 Велосипед будь-якої моделі ви зможете замовити і купити в нашому інтернет-магазині. Він стане відмінним подарунком для сім'ї, друзів, знайомих. У будь-якому випадку таке придбання або подарунок принесе багато радості і користі.

 


http://velostore.com.ua/images/doro.jpg  http://velostore.com.ua/wa-data/public/site/leon_new.pnghttp://velostore.com.ua/images/discovery.jpghttp://velostore.com.ua/images/formu.jpghttp://velostore.com.ua/images/optima.png

 

http://velostore.com.ua/images/f.jpghttp://velostore.com.ua/wa-data/public/site/imaga/new/cyclone.jpghttp://velostore.com.ua/wa-data/public/site/imaga/new/winner.jpghttp://velostore.com.ua/wa-data/public/site/imaga/new/kinetic.jpg


Велокаталог

 

Доставка/Оплата


Підібрати велосипед

 

 

 

 

Останнє оновлення: 19 травня 2015