BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:Статті Brillion Club

Думайте про хороше - думки матеріалізуються!

Статті в BrilLion Club


Думайте про хороше - думки матеріалізуються!


 

Думки - це не просто енергія, яка випромінює у простір певні коливання. Це деякою мірою наука, адже кожен помисел, думка має певну частоту коливання. Успішний і вдалий день найчастіше так і завершується, і навпаки, вранці, вставши не з тієї ноги, ви проживаєте день, який складається із самих лише невдач. Все, що ми думаємо, за що переживаємо, чим живемо - це і є наші думки. Якщо вони направлені на дію, і ви постійно думаєте про їх реалізацію, вони мають велику амплітуду коливань і у вас є всі шанси, щоб ваша мрія збулася.

На перший погляд, здається, складно, - адже ми не в змозі контролювати свої думки, яких так багато, вони приходять звідусіль і постійно. Та й думати лише про щось бажане мало, треба жити цим, уявляти, нібито омріяна річ у вас вже є. Хочете бути багатим - починайте уявляти собі, ніби ви вже маєте гроші. Хочете мати власний будинок? Думайте і візуалізуйте собі, уявляйте, як ви там вже мешкаєте, виходите на терасу, щоб випити чашечку кави. Це стосується і ставлення оточуючих до вас, якщо бракує поваги чи визнання, уявляйте себе лідером, уявляйте хороший і ввічливий персонал. При позитивному мисленні накопичуються позитивні емоції, нас охоплює натхнення, бадьорий настрій, упевненість і радість в передчутті перемоги. Вам не потрібно думати, коли і як отримаєте бажане, обставини у вашому житті складуться так, що ви матимете задумане завдяки своїй праці, у якості подарунка або виграєте в лото. Всесвіт обов'язково знайде можливість дати позитивну відповідь на ваші мрії.

Ми стаємо тим, про що думаємо!

Ми є тим, про що думаємо, чим живемо. Чи не помічали ви, що ті, хто постійно скаржиться на те, що немає грошей, постійно їх не мають. А у кого немає здоров'я, їх постійно переслідують хвороби, страхи. Це є негативні думки, які теж реалізуються.

Люди з великим оптимізмом зазвичай мають хороше здоров'я та багатство. Вони притягують його все більше і більше, адже вони перебувають у цьому стані і випромінюють позитивну енергію. Якщо ви випромінюєте щастя навколо - отримаєте його навзаєм ще більше, і, навпаки, засмучений, пригнічений стан, ніби магнітом, притягує ще більше проблем до вас. Якщо ми хочемо бути здорові, успішні, привертати радість і щастя в своє життя, то повинні навчитися мислити в позитивному напрямку.

Думки стають реальністю

Думки матеріалізуються незалежно від того, віримо ми в це чи ні. Багато людей взагалі скептично ставляться до того, що за допомогою сили думки, візуалізації можна отримати щось вагоме у житті. Наші люди просто звикли жити буденним життям, де начебто все залежить від нас, хоча обставини показують, що багато чого залежить від долі, випадку, збігу обставин, - так судилося, кажуть. Потрібно перебудувати хід самого мислення, і думати про сміливі задуми, які рано чи пізніше стануть вашою реальністю. Дехто робить для себе так звані плакати візуалізації. Наприклад, на папері А4 приклеюють фото бажаної машини, будинку, роботи, чи чогось іншого, і час від часу поглядають на ці картинки, уявляючи себе на цьому місці. Прийде час, коли ви, можливо, вже й забудете свій плакат візуалізації, а коли дістанете його, приємно здивуєтесь, що ви вже маєте омріяну машину, що ви вже живете в подібному будинку і маєте роботу, про яку мріяли.

Ви просто стали володарем свого життя і воно наповнилося позитивними думками, які в десятки разів сильніші за негативні.

Ми подумки маємо стати тим, ким хочемо бути.

Отож, запасайтеся позитивом, і ваші думки стануть реальністю.

 

 « назад