BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:Статті Brillion Club

Як досягти поставленої мети?

Статті в BrilLion Club


Як досягти поставленої мети?Амбіції - мабуть, самий важливий стимул для досягнення тієї чи іншої мети. Навіть важливіше, ніж отримання вигоди, ніж популярність або бажання виділитися.

Адже, перш за все, ми домагаємося чогось для себе, для того, щоб сказати собі: "Я все можу. Треба тільки захотіти".

 

Але іноді ми зупиняємося на півдорозі до заповітної мрії або взагалі боїмося взятися за справу. Починають турбувати сумніви: "А чи правильно я роблю? А чи потрібно мені це?"

У результаті - мета не досягнута, а нас турбують вже інші думки: "Ось, як завжди, у мене нічого не вийшло". Не поспішайте зараховувати себе до невдах. Все, що потрібно зробити - навчитися правильно ставити цілі і йти до кінця.

Для початку визначіться, чого саме ви хочете добитися. Подумайте, наскільки це важливо для вас на даному етапі. Чи варто братися за справу прямо зараз, чи краще почекати більш сприятливих часів? Якщо діяти треба негайно, переходимо до наступного етапу.

Розділіть навпіл аркуш паперу і запишіть всі "за" і "проти". Наприклад: "Я хочу вивчити ще одну іноземну мову. Плюс - я зможу поїхати в іншу країну і впевнено спілкуватися. Мінус - у мене зараз немає часу/коштів на мовні курси". Якщо "плюсиков" буде більше, ніж "мінусів" - беріться за справу!

Але для початку визначіться, що вам знадобиться для реалізації ідеї, і в які приблизно терміни ви зможете отримати результат. Тут головне - не переоцінити свої можливості. Наприклад, установка "Я буду вивчати китайську по 12 годин на день протягом тижня" призведе до того, що через тиждень ви не тільки китайський не вивчите, але і свою рідну мову забудете.

Розбийте свою мету на етапи, складіть план. Проходячи кожний етап, викреслюйте його. Коли щось не виходить - поверніться на попередній етап, спробуйте інший, альтернативний варіант.

Завідомо подумайте, з якими труднощами ви можете зіткнутися. Налаштуйте себе на успіх. Але не варто сліпо переконувати себе в тому, що попри все у вас все вийде без проблем.

Якщо ви - людина азартна, то можете посперечатися з кимось із близьких, що ви реалізуєте свою ідею. Буде вам додатковий стимул. Головне - не вибирати "опонентом" людини заздрісного або того, що не дуже позитивно налаштований по відношенню до вас.

Навчіться приймати рішення в екстрених випадках - коли все йде не за планом. Подумайте, накидайте кілька варіантів, виберіть найбільш підходящий. У разі особливих труднощів відкладіть на якийсь час свою витівку, подумайте про щось інше, а потім поверніться до неї з новими силами. Адже головне для вас - не швидкість, а результат.

Не зациклюйтеся на чомусь одному, ставте нові цілі, прагнете до нових висот. Досягнувши мети, не зупиняйтеся на досягнутому. Хто знає - може, вам вдасться досягти більшого, ніж ви задумали!« назад