BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:


Чан у цімбора | BrilLion Club

Чан у цімбора

замовити відпочинок в закарпатті замовити садибу ужгород замовити номер лумшори відпочинок лумшори замовити замовити номер ужгород


Контакти


Закарпатська обл., с. Лумшори , вул. Приозерна,9
(03145)4-42-49; 066 680 3070 (проживання) 095 840 4184 (чан) 050 317 8290 (якщо не дозвонитесь)

Знижка


Карта Brillion Club - O% 

 

Відп у Закарпатті Чан у цімбора

Проведіть Ваш найкращий відпочинок у мальовничих Лумшорах!!!
Ми з радістю зустрінемо всіх бажаючих з різноманітними екскурсійними програмами, мальовничим краєвидом та бездоганним сервісом!!!

У цімбора

 Відпочинок в Закарпатті, а саме в горах Перечинського району, в барвистому селищі Лумшори.
Пройшовши вниз по стежці, проходячи через мальовничу вируючу гірську річку Турички, Ви потрапляєте в старовинний чан. Родзинкою чана є те, що оздоровча процедура відбувається під відкритим небом незалежно від пори року. Чан знаходиться в безпосередній близькості від річки, і після процедури в чані можна, скоріше навіть потрібно, іскупатся в холодній річці. Перепад температур діє на організм людини підбадьорливо і омолоджує шкіру, одним словом це треба спробувати самому... Після такої чудової процедури ми Вам рекомендуємо пішу прогулку на свіжому повітрі по мальовничих місцевостях не менш ніж 2 км для підтримання тонусу Вашого тіла, бадьорості та зменшення целюліту.


  Після приємно проведеного часу, Ви можете відпочити в нашій садибі, яка налічує в собі 17 кімнат, обладнаних в стилі домашнього затишку. Поснідати, пообідати і повечеряти можна в затишному ресторані, де представлена українська кухня в приємній обстановці.
Ви будете приємно здивовані нашою гостинністю і сервісом. Якщо ви ще не вирішили де відпочити, то радимо вам провести заповітний відпочинок в “У цімбора дикий чан” ви зрозумієте чому Закарпатський краєвид такий привабливий для відпочиваючих.

Проживання: 066 680 30 70

Чани: 095 840 41 84

 

Кімнати

 

 

 

 

Послуги


Чан

Екскурсії

Краса природи

Апітерапія

Бар-кафе

Прокат знарядь для активного відпочинку

Трансфер


 

 

 

Останнє оновлення: 26 березня 2015