BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:


замовити ведучій тамада на весілля корпоратив випускний пікнік львів київ тімбілдинг Олексій Ломовський | BrilLion Club

замовити ведучій тамада на весілля корпоратив випускний пікнік львів київ тімбілдинг Олексій Ломовський

ведучій тамада на весілля львів ведучій тамада на пікнік ведучій тамада на корпоратив львів ведучій тамада на весілля київ ведучій тамада на корпоратив київ ведучій тамада на весілля тімбілдинг ведучій тамада на випускний львів ведучій тамада на випускні


Контакти


Львівська обл., м. Львів
067 673 35 02; 050 313 61 12

Знижка


Карта Brillion Club - O% 

Олексій Ломóвський

 


 

 

 Життя Олексія Ломóвського – це одна велика та яскрава подія – дивовижне свято з приємними сюрпризами і фантастичними подарунками. Non-stop, кожного дня, навіть вночі, також увісні.


Життя в нього, як і у всіх людей, також смугасте. Але не чорно-біле, а радісно-драйвове, з усіма можливими відтінками барвистих кольорів.


Тамада-ведучий Олексій Ломóвський завжди веселий, позитивний, усміхнений.


Він встигає зробити все: підготувати корпоративну вечірку, провести весілля, відкрити новий магазин. І встигає опинитися всюди: у Львові, аби організувати банкет, та у Києві, щоб взяти участь у черговій телевізійній програмі.


Друзі, буває, жартують: «Енергії у Ломóвського стільки, що її вистачить для освітлення 9-поверхового будинку з 4-ма під’їздами.


І нам, відверто кажучи, пощастило, що свій величезний внутрішній потенціал, невичерпну енергію та ентузіазм він використовує тільки в мирних цілях» – проведення та організація святкових чи рекламних заходів.

 

Чи можливо мати кращі портфоліо та рекомендації, аніж приклад власного життя? Природно, що людині, котра хоче, може, вміє жити святково для себе, легко вдається організувати чи провести унікальне свято для вас.


Олексій Ломóвський – професійний тамада-ведучий з акторським талантом та життєрадісною вдачею. Тому його часто запрошують на весілля, корпоратив, банкет, ювілей, випускний, день народження, а потім щиро рекомендують друзям, колегам та родичам.


Ви можете запрошувати Олексія Ломóвського хоч щодня, адже нагода для свята завжди знайдеться, і він щоразу буде іншим. І не тому, що він не хоче бути однаковим. Він не може бути однаковим.


Для Олексія Ломóвського ваше свято – особлива подія, частинка вашого унікального життя. І він розуміє – у нього є лише єдиний шанс зробити ваше свято піднесеним та радісним.


Кожне ваше свято – це, звісно, чіткий сценарій, але це також ще й оригінальна, вдала і доречна імпровізація. Досвідчений тамада-ведучий Олексій Ломóвський імпровізує досконало, бо відчуває настрій ваших гостей. Він веде свято легко, невимушено та інтелігентно (без брудних жартів та конкурсів нижче пояса).


А наприкінці свята усі-усі-усі отримують дорогоцінний подарунок – фантастичні враження та приємні спогади (і зранку не болить голова).


Послуги


Є нагода святково прожити один чи декілька днів? Чудово!
Бажаєте зробити своє свято цікавим, приємним і, не побоїмося цього слова, змістовним? Прекрасно!
Вирішили запросити ведучого чи тамаду? Браво!
Насправді, запросити ведучого чи тамаду – дуже зважене і мудре рішення. Бо одразу зникає стільки проблем. Чи навпаки – проблеми з’являються?
І як же «вгадати» з ведучим чи тамадою?
Аби зробити вдалий вибір, прочитайте принаймні декілька наступних абзаців.


З усіх чеснот, особливостей і переваг Олексія Ломóвського зараз ми зупинимося на тих, які мають стосунок до будь-якого свята, навіть вигаданого вами.
Він молодий, симпатичний, сучасний, креативний... «Всі так говорять» – скажете ви. І ми погодимося з вами. Всі так говорять: Олексій Ломóвський – молодий, симпатичний, сучасний, креативний...
Він не лінується постійно оновлювати свій творчий репертуар. І принципово не використовує «бородаті» жарти, конкурси, приколи. У нього все оригінальне і добре придумане.


У Олексія Ломóвського є 4 принципи щодо святкових конкурсів:


  • без зловживання алкоголем (без конкурсів на зразок, хто більше вип’є чи швидше нап’ється в «зюзю»);

 

  • без фізичних навантажень (виключені конкурси «а ну, хто присяде більше разів з власною дружиною на голові»);

 

  • без сексуальних акцентів, які можуть принизити гідність ваших гостей;

 

  • без роздягань, перевдягань та іншої вульгарності.

 

Олексій Ломóвський – універсальний тамада і ведучий, бо:


  • все своє носить з собою, тобто він придумує якусь забаву і сам себе забезпечує необхідним реквізитом;

 

 

 

 Якщо вам таки хочеться бачити Олексія Ломóвського на своєму святі, читайте далі про те, як він проводить:

 

ВЕСІЛЛЯ

Ведучий вашого сучасного весілля буде вишуканим джентльменом з хорошим почуттям гумору і знанням точної міри.


Він шляхетно проголошуватиме влучні тости, і все буде з ефектом «WOW!», разом із фантастичним феєрверком. А подруги знепритомніють від заздрощів.


Детальніше >>>

 


КОРПОРАТИВ

Ви, як особа зацікавлена, але втомлена виснажливою офісною працею, маєте повне право делегувати Олексію Ломóвському усі повноваження для проведення ним корпоративу для вашої компанії і отримання почесного звання «тамади чи ведучого корпоративної вечірки».


Детальніше >>>ІНШІ ЗАХОДИ

Дружня підтримка, хороша і доречна порада, гарний настрій – і приготування до свята з «приємних клопотів» перетворяться на приємно проведений час разом з відкритою і позитивною людиною на ім’я Олексій Ломóвський.


Детальніше >>>

 

 

Тамада і ведучий Олексій Ломóвський часто мігрує зі Львова до Києва і назад поїздом у справах та по роботі. Отож, теоретично, існує велика ймовірність того, що ви зустрінете Олексія Ломóвського у своєму купе в товаристві гарного веселого настрою.


Тел:+38 067 673 35 02


Тел:+38 050 313 61 12


Skype: alexey-ivent


E-mail: alexey.lomovskiy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останнє оновлення: 9 березня 2015