BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:Оздоровчий лікувальний центр | BrilLion Club

Оздоровчий лікувальний центр

Водійська медична довідка бровари санітарні книжки бровари


Контакти


Київська область, Бровары , вул. Олімпійська, 3
(04594) 6-68-46, 0-800-50-57-77; 096-366-84-47, 099-243-84-27

Знижка


Карта Brillion Club - O% 

Оздоровчий лікувальний центр


 

 Найчастіше, отримання медичної довідки процес не найприємніший і довгий. Якщо ви відправляєтесь отримувати меддовідку в районну поліклініку, вас чекають великі черги, необхідність заздалегідь записуватися до лікарів, недостатня кількість фахівців оформлення документів може затягуватися з різних причин. В нашому медичному центрі Вам не доведеться стикатися з подібними проблемами. Висококваліфіковані фахівці, зручний режим роботи, якість і надійність послуг, що надаються, прийнятні ціни на отримання медичної довідки все це Ви знайдете у нас.

 Якщо вам будуть потрібні медичні довідки в Броварах, Ви можете звернутися до нас в будь-який зручний час. Завдяки грамотно вибудуваного режиму роботи центрів, у нас немає черг, тому Ваше перебування тут стане мінімальним. Ми цінуємо Ваш час, тому що знаємо воно у Вас - на вагу золота. Готову меддовідку або інші документи можна буде отримати найближчим часом.

 Для роботи в багатьох організаціях потрібно ряд певних документів. Так, перш ніж розпочати роботу продавцем в магазині продуктів, людина повинна отримати медкнижку, пройшовши обстеження у лікарів. Для оформлення прав на управління транспортним засобом, роботи в транспортній сфері необхідна медкомісія водія. Іноді для отримання необхідних документів люди йдуть на всі можливі заходи: підробляють або вирішують купити медичну довідку, дають хабарі тим, від кого залежить їх отримання. В наших медичних центрах це виключено.

 Ми видаємо медкнижки тільки після проходження обстеження, що відображає реальний стан здоров'я людини. Тому мови про те, щоб просто купити медичну довідку бути не може.

 Наші медичні центри не оформляють мед книжки людям з серйозними захворюваннями.

 Нашим клієнтам ми пропонуємо високий рівень обслуговування, найкоротші терміни отримання потрібних документів, проходження медкомісії, професійних лікарів з великим досвідом роботи без черг та попереднього запису.

 У нашому медичному центрі оформлення медичних довідок для ДАІ або інших документів, відбувається в суворій відповідності до чинного законодавства України. Наші медичні центри допоможуть Вам вирішити проблеми, пов'язані з отриманням необхідних документів швидко і без зайвої витрати часу і грошей. Ціна на медичні довідки залежить від кількості лікарів, які повинні взяти участь в комісії. Медкомісія у нас проводиться висококваліфікованими фахівцями. Справжність виданих нами документів не викликає сумнівів.

 

-Водійська медична довідка (Ф-0837)


-Медична довідка на зброю (Ф-127/0)


-Сертифікати нарколога та психіатра (Ф-140/0, 122-2/0)


-Санітарні книжки


-Медичні довідки для навчання або роботи (Ф-086/0)


-Медичні довідки для відвідування басейну, лазні, сауни


-Медична довідка про тимчасову непрацездатність студента, учня технікуму, ПТУ, про хворобу, карантин та інші причини відсутності дитини , яка відвідуе школу, дитячий дошкільний заклад (Ф-095/0)

-Проводяться виїздні комісії на підприемствах

 

 

Отримання меддовідки у нас, проста процедура. Ми цінуємо Ваш час, тому робимо все швидко і якісно. Більш детальну інформацію, якщо вам терміново потрібна медсправка (ціна, умови, час проходження і пр.), Ви можете отримати за телефонам: (04594) 6-68-46, 0-800-50-57-77; 096-366-84-47, 099-243-84-27

 

 

Останнє оновлення: 30 березня 2015