BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:КАРНАВАЛ | BrilLion Club

КАРНАВАЛ

ола


Контакти


Рівненська обл., м. Рівне , вул. Студенська 3
(067) 364-33-64; (096) 731-52-75; (0362) 644-644

Знижка


Карта Brillion Club - O% 

 

Карнавал

 

 Весілля – це не просто штамп у паспорті і марш Мендельсона, це неймовірне таїнство єднання двох закоханих сердець. У цей день все навколо повинно лише підкреслювати неповторність та урочистість моменту. Радість на обличчях гостей, щирі привітання, святковий настрій ще надовго залишаться у пам’яті Вас та Ваших гостей.

 

 Організація весілля – це достатньо клопітка робота, яка вимагає значних затрат та зусиль не лише від наречених, а й від їхніх батьків та друзів.  В такий момент досвід у весільних справах – важлива річ, яка значно полегшує увесь процес підготовки.

 

 Саме багатий досвід у сфері організації весіль є однією з причин того, чому Вам варто звернутись до агентства «Карнавал.».  Ми знаємо, що для кожної молодої пари весілля – це інтимна, сокровенна подія, що потребує особливої уваги. Уся Ваша весільна церемонія: виїзна реєстрація, бенкет, фуршет, феєрверк  буде виконана відповідно ваших смаків та побажань.

 

 За роки успішної праці у сфері організації, ми вже знайомі з усіма проблемами та нюансами, які у вас можуть виникнути. Навіть найменша дрібниця не залишиться поза нашою увагою. Натомість, ми знімемо з молодят вантаж турбот і залишимо час для радісного очікування. Підготовка до весілля пройде максимально комфортно для Вас.

 

 Усі ваші побажання щодо бюджету вашого свята буде враховано. Ми запропонуємо Вам оптимальний варіант. Якщо Вам потрібне грандіозне королівське весілля на 250 гостей – ми зробимо таку королівську розкіш та шик. Якщо Ви прагнете маленького романтичного весілля  - ми створимо для Вас найніжніше та найромантичніше весілля, яке ви лише можете уявити.

 

 І у ваш важливий день ви разом із гостями будете зачаровані текстильним драпіруванням Вашого бенкетного залу та фантастичною грою спеціального освітлення, вдихатимете аромати живих квітів та спостерігатимете за осяйними спалахи святкового салюту.

 

 

 

 

 

 

 

 

Останнє оновлення: 24 грудня 2014