BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:проектування виробництво корпусних меблів гардеробні кімнати ужгород Романна-меблі | BrilLion Club

проектування виробництво корпусних меблів гардеробні кімнати ужгород Романна-меблі

проектування меблів ужгород виробництво корпусних меблів ужгород


Контакти


Закарпатська обл., м. Ужгород , вул. Швабська 53/1
066-408-66-96 (Офіс) 093-578-98-94 (Офіс) 050-295-32-38 (Виробництво)

Знижка


Карта Brillion Club - O% 

Романна-меблі


 

  Заснована у 2010 році спеціалістами з меблевого виробництва студія  "Romanna" є динамічно розвиваючимся об’єднанням , метою якого є надання повного спектру послуг з проектування, виробництва та монтажу корпусних меблів, таких як кухні, шафи – купе, гардеробні кімнати, дитячі,торгові,офісні та інші.

Ми виготовляємо не просто меблі, а технічно складний продукт, який потребує професійного підходу на всіх етапах розробки, включаючи дизайн – проект, виробництво і монтаж.

Нашими принципами є гарантія якості, надійність і професіоналізм. Невеликі обсяги виробництва дають можливість в повній мірі вкласти душу в кожен об’єкт замовлення, довершивши тим самим ідеальність його форми.

При створенні меблів ми використовуємо тільки самі якісні матеріали, створені з використанням сучасних технологій на кращих заводах Європи.

Раціональність  в питаннях проведення  рекламних та виставкових витрат дає можливість формувати для наших клієнтів відчутно вигідні та доступні цінові пропозиції.

 

В чому ж полягає різниця між меблями виготовленими на замовлення і готовими фабричними моделями? Та чому варто співпрацювати саме з нами:

- ми відповідально ставимось до кожного клієнта і стараємось кожний виріб зробити якісно, з врахуванням всіх побажань, та особливостей приміщення, де буде стояти майбутній виріб, наприклад: шафа-купе, кухня, гардероб, розсувні міжкімнатні перегородки, вітальні, спальні, передпокої, прихожі, ліжка, стінки, комп.столи, кухонні кутки, офісні меблі, меблі для торгівлі та ін.

- в нас немає обмежень по розмірах, кольорі, стилі, та конструктивних особливостях виробу. Все що реально зробити, ми зробимо.

- постійно слідкуємо  за новинками в світі меблевої індустрії, та успішно втілюємо  їх в життя.

- любимо  те чим займаємось і постійно вдосконалюємось, та отримуємо  велике задоволення від роботи та результатів.

- наполегливо йдемо  до кінця і не залишаємо  незавершені проекти.

- абсолютно нічим не поступаємось великим фабрикам, та створюємо  меблі, які приносять в дім атмосферу затишку і комфорту.

- дбайливо ставимось до кожного елемента майбутнього виробу і вважаємо, що або робити річ, або не робити нічого!

- свіжий погляд, багато креативних ідей, та практичних рішень стимулюють нас до праці і створюють відчуття потрібності і актуальності наших послуг.

- звернувшись саме до нас, ви зрозумієте, що все складне просто і те без чого ви колись обходились, зараз вам просто необхідне.

- звертайтесь і ми разом спроектуємо  те, що принесе затишок і гармонію у ваш дім!

В перевагах співпраці з нами вже переконалися сотні клієнтів не тільки з Ужгорода, але і з інших міст і районів Закарпаття. Запрошуємо і Вас.

З повагою команда студії меблів «ROMANNA»

 


Порядок роботи

Матеріали

Портфоліо

 

 

 

 

 

Останнє оновлення: 19 грудня 2014