BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:










продаж ціни літні зимові шини автошини Київ НА КОЛЕСАХ | BrilLion Club

продаж ціни літні зимові шини автошини Київ НА КОЛЕСАХ

продаж автошин Київ ціни зимові автошини Київ ціни літні шини Київ ціни


Контакти


Київська область, Бровары , вул. Короленка 70
(044) 360-36-64; (096) 882-37-82

Знижка


Карта Brillion Club - 2% + 1%



 

НА КОЛЕСАХ - Інтернет-магазин


http://www.mercedes-benz.by/content/media_library/belarus/mpc_belarus/Service/Tyres/summer_0x0.object-Single-MEDIA.tmp/summer_0x0.jpg

 

 

Інтернет -магазин nakolesax.com.ua - це магазин, де можна придбати автомобільні шини високої якості виробників зі світовим ім'ям. Асортимент продукції представлений такими торговими марками, як Michelin, Bridgestone, Goodyear, Kumho, Lassa, Toyo, Falken.

Купуючи шини і диски в інтернет -магазині, ви отримуєте не тільки швидкий доступ до всього асортименту товарів, а й в будь-який зручний час можете отримати кваліфіковану допомогу представників магазину, а також швидку доставку в будь-яку точку України.

Тут можна вибрати шини для транспортного засобу будь-якої марки.

 

 

Шини – одна з найбільш важливих і відповідальних частин автомобіля, адже саме вони допомагають відчувати м'яку їзду, яка при цьому є бездоганною і максимально безпечною. Але для отримання найбільшого ефекту вам потрібно придбати найоптимальніший варіант комплекту автошин, який допоможе не лише економити зміст вашого гаманця, а й забезпечити повну надійність на дорозі. Компанія «НА КОЛЕСАХ» надасть повний спектр варіантів шин.

 

Перші нюанси при виборі шин


На сайті «НА КОЛЕСАХ» показані автошини різних виробників в гідному асортименті і за лояльною ціною. Щоб купити шини Ви повинні вибрати собі виробника, враховуючи бренд компанії і темпи впровадження інновацій в галузь виробництва шин. Адже перед покупкою бажано врахувати один важливий аспект - наскільки підходять ті чи інші шини для клімату вашого регіону? Окремо скажемо, що професійні шини економлять паливо! Це можливо завдяки спеціальним енергозберігаючим матеріалами у виробництві. Також забезпечте себе на мокрій дорозі. Вибирайте шини без вмісту високоароматичних масел ( пропонують багато світових виробників шин: Michelin, Hankook, Nokian...). Тільки так ви забезпечите себе швидким гальмуванням навіть під час дощу.Зимові шини повинні включати в гуму спеціальні компоненти (рослинні масла , наприклад). Вони дозволять зберегти еластичність гуми навіть в холодних північних широтах.


http://www.avtoindent.ru/_bl/14/45993661.jpg

Зимові шини


Автомобіль - це ефективний спосіб пересування. Клімат нашого регіону передбачає постійну мінливу погоду, яка приносить з собою багато снігу, проливні дощі, нестерпний спеку... і шини вашого автомобіля повинні бути готові витримати будь-який «сюрприз» погоди. Тому важливо мати шини як зимові, так і літні.

Як правильно купити зимові шини?

Нагадаємо, що малюнок протектора умовно розділяється на європейський і на скандинавський. Але також ви можете придбати шини, які мають і скандинавський і європейський ознака одночасно (всесезонні шини).


Протектор европейського типу


Ці шини мають оригінальний малюнок, який складається з окремих шашок. Існує варіант із з'єднанням у ребро. Шашки європейського типу мають ламелі (прорізи). Саме велика кількість ламелей дозволяє рухатися з максимальною стійкістю. Будь-яка рідина (талий сніг, вода, бруд) убирається в прорізи. Цей вид шин можна навіть не ошиповувати.


Протектор скандинавського типу


Малюнок протектора в чому відрізняється від попереднього типу шин, там більше просвітів і шашки набагато дрібнішими. Цей тип шин дозволяє навіть на снігових дорогах їхати максимально комфортно і безпечно. Цей тип шин має (в ламелях) поглиблення, які використовуються для ошиповування. Саме для зимової дороги максимально вигідно придбання шин з протектором скандинавського типу. Шипи ж ставляться для того, щоб водій зміг зберегти гальмівний шлях авто. Але стартувати і розганятися в зимову погоду вони можуть гідно.


Літні шини


Який повинен бути малюнок протектора у літніх шин? Максимально безпечна літня шина має асиметричний малюнок, і чим глибше він, тим практичніше обрана вами покришка. Адже на мокрій трасі саме такий малюнок протектора дозволяє уникнути ковзання. Маркування має бути обов'язково (Aqua, Rain). Малюнок протектора схожий на «пташку» «V» відмінно підійде для їзди по трасі в суху погоду. Подумайте також і про бічну частину вашої шини, адже вона піддається максимальному стиранню і тиску, і при випадковому наскоку на яму або камінь тільки надійна шина не постраждає. Це важливий нюанс для власників авто нашої країни і її часто небезпечних доріг. Ми пропонуємо вам великий вибір шин різних виробників і різних типів, сподіваємося, що наші пропозиції задовольнять власника будь-якого авто, починаючи від машини вітчизняного виробника і закінчуючи дорогими іномарками, зверніть увагу нашини для позашляховиків. Сайт «НА КОЛЕСАХ» готовий завжди запропонувати найкращі варіанти автошин з найактуальнішими цінами.

 

http://dom-kul.ru/uploads/komito/art_shiny2.jpg

 

 

Останнє оновлення: 29 жовтня 2014