BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:


женская одежда больших размеров недорого Житомир ЛИНА | BrilLion Club

женская одежда больших размеров недорого Житомир ЛИНА

одежда больших размеров недорого Житомир женская одежда недорого Житомир


Контакти


Житомирская обл., г. Житомир , вул.Б.Тена 25
(063)282-17-16, (067)991-33-93

Знижка


Карта Brillion Club - 2% + 1% 

ЛИНА 


Елегантний жіночий одяг великих розмірів оптом

Торгова марка Ліна Україна – знахідка для жінок нестандартної статури. Вона допомагає виразити красу, жіночність, шарм, елегантність. У повних жінок з’явилась додаткова можливість почуватися упевнено завжди. Сарафани, пончо, шорти, бриджі, капрі, блузи, плаття, туніки – це неповний перелік товарів, що представлені в нашому каталозі жіночого одягу великих розмірів. Завдяки професіоналізму наших модельєрів, а також тому, що продукція виконана з однотипного трикотажного полотна, різні моделі легко поєднуються між собою, тому й підібрати ефектний ансамбль або скласти костюм, комбінуючи різні моделі одягу Ліна, буде нескладно.


Жіночий одяг великих розмірів Ліна Україна – ідеальне поєднання ціна-якість


Завдяки багатолітній плідній співпраці ТД Ліна Україна з російським лідером і законодавцем моди у трикотажній промисловості ООО «Торговий Дім Ліна» ми стали самостійною незалежною одиницею, що відповідає вимогам ринку одягу великих розмірів. Використовуючи новітнє устаткування, досвід співробітників, вірну цінову політику, ми знайшли ту саму «золоту середину», яку хочуть бачити клієнти, обираючи оптового постачальника. Суворий багаторівневий контроль якості, моніторинг ринку моди, побажання клієнтів дозволяють нам вчасно та якісно розробляти і виробляти одяг великих розмірів, який користується популярністю у жінок.


Наші партнери


За 5 років на ринку одягу збільшених розмірів налагоджено взаємовигідну співпрацю з оптовими покупцями не лише України, а також Росії, Білорусії, Казахстану, Молдови. Приємно, що представниці прекрасної частини населення цих країн почуватимуться жіночними та впевненими в моделях від Ліна Україна.


Замовлення одягу великих розмірів Ліна Україна


Рекомендації наших менеджерів під час оформлення замовлення допоможуть Вам підібрати модельний ряд, що користується найбільшим попитом. Працюючи з нами, Ви можете переконатися, що одяг для повних Ліна Україна популярний і може залучити у ваш магазин постійних клієнтів, а отже, забезпечить стабільний дохід. Якість, унікальний дизайн та низькі ціни швидко залучать нових покупців. Ви можете оформити замовлення через інтернет-магазин. Наші менеджери зв'яжуться з Вами для уточнення і оформлення покупки. Відвантаження товару оптом ведеться зі складу в Житомирі. Із замовниками з інших регіонів умови доставки обговорюються індивідуально. Мінімальна партія товару обмежується сумою замовлення 2 тис. грн, тому у будь-якого покупця є можливість придбати одяг Ліна Україна як розмірними рядами, так і набором будь-яких моделей необхідних розмірів.


Одяг для повних жінок


Українські виробники одягу великих розмірів вже давно зарекомендували себе не лише в Україні, але й вийшли на ринок Росії та Білорусії. Оскільки одяг для повних жінок складно знайти в Білорусії, продавці шукають великі розміри саме в Україні. Собівартість одягу великих розмірів в Україні значно нижча, ніж в Росії, тому повні жінки воліють купувати одяг великих розмірів торгової марки Ліна Україна саме тут. Одяг для повних людей, вироблена з кращих видів тканини, ідеально підходить для найвимогливіших жінок. Він чудово пошитий, а для виготовлення одягу використовують лише найякісніші матеріали. Купуючи одяг великих розмірів у нашому інтернет-магазині, Ви отримуєте висококласний товар.

 

Каталог жіночого одягу. Нові колекції

 

http://lina-opt.com.ua/content/linavl(1).png http://lina-opt.com.ua/content/fotopat(1).png 

 

 

Одяг великих розмірів компанії «Lina Ukraine» створена з турботою про Вас, шановні жінки!

Унікальні колекції одягу великих розмірів створюються дизайнерами, які дійсно знають всі тонкощі нестандартної статури. Найкращі модельєри нашого міста щодня працюють над моделями, що пропонуються, над їх вдосконаленням і створенням нових моделей. Ми прагнемо того, щоб у наших моделях одягу великих розмірів жінки почувалися зручно і завжди виглядали жіночно й елегантно.

Всі наші розробки допоможуть Вам виглядати жіночно не лише на роботі й у офісі, а також на святах у дорогих ресторанах, у подорожах і скрізь, де цінується елегантність та краса! Наш одяг перетворить Вас на Королеву! Обираючи одяг Lina Ukraine, Ви обираєте вишуканий стиль і комфорт! Щодо нас, ми щодня працюємо над тим, аби у нашому одязі Ви виглядали неперевершено!

Компанія Lina Ukraine, як виробник жіночого одягу великих розмірів, не шкодує незвичних ексклюзивних деталей, що надають моделям особливого шарму! Ми подаруємо Вам кохання, яке відшукає Вас завдяки нашому інтернет-магазину жіночого одягу.


 

 

Останнє оновлення: 24 грудня 2014