BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:ГАРАНТ-ПЛЮС Броди | BrilLion Club

ГАРАНТ-ПЛЮС Броди

системи пожежної сигналізації львів недорого системи охоронної сигналізації львів недорого системи пасивного блискавкозахисту львів пожежна сигналізація львів недорого


Контакти


Львівська обл., м. Броди , вул.22 січня, 18
093 271 52 25; 032 664-15-51

Знижка


Карта Brillion Club - O% 

ГАРАНТ-ПЛЮС Броди

м.Броди вул.22 січня, 18

093 271 52 25; 032 664-15-51

gpbrody@i.ua

http://гарант-плюс.укр

 

 

 

 

  Приватне виробничо-комерційне підприємство «Гарант Плюс» працює з 1998 року і на теперішній час займає помітне місце серед підприємств Західноукраїнського регіону,  які займаються впровадженням та обслуговуванням систем безпеки різноманітних об’єктів.  За цей період ПВКП «Гарант Плюс» посіло провідне місце в області дистрибуції і інсталяції систем відео спостереження, систем контролю доступу, охоронно-пожежної сигналізації, систем радіозв’язку, аудіо- , відеодомофонів та інших.

 

 Монтаж систем відеоспостереження, домофонів, сигналізації, автоматики воріт - одна з ключових послуг нашої компанії. Ми встановлюємо системи відеоспостереження та сигналізації  різного рівня і проводимо їх обслуговування  Після установки системи відеоспостереження або сигналізації Ви отримаєте повну картину того, що відбувається в квартирі, котеджі, офісі, магазині або будь-якому іншому комплексі приміщень. Дозвольте собі забути про проблеми безпеки. Установка систем безпеки  допоможе запобігти злому, по хвилинах відновити події або простежити за діяльністю співробітників і клієнтів.

 Наша фірма займається установкою і обслуговуванням всіх видів автоматичних воріт. Продаж та встановлення: автоматики для воріт; розпашних, секційних, відкатних воріт; ролетних систем; шлагбаумів.

 Автоматичні електромеханічні ворота стануть оптимальним варіантом оформлення в'їзду для гаража, для дачі, торгового складу, виробничої будівлі або для паркану, що огороджує закриту територію. Практичні конструктивні рішення, якісні комплектуючі, надійна автоматика, помірна вартість, нескладний монтаж, елегантний сучасний дизайн і високий комфорт використання, все це - секційні, рулонні і відкатні ворота з електроприводом.

 При компанії діє магазин «Електрика», де ви можете придбати все від побутової лампочки до складного промислового обладнання. Діє гнучка система знижок, зокрема завітавши в магазин у п’ятницю ви отримаєте знижку  5%  на всю продукцію магазину. Ми являємось партнерами компанії «ВІП Кабель» і представляємо широкий вибір якісної кабельно-провідникової продукції за привабливими цінами.

 Одним з найактуальніших товарів є світлодіодне освітлення. Дана продукція відповідає всім критеріям екологічності, економічності і довговічності. Сучасне світлодіодне LED освітлення принесе безсумнівну користь природі і Вам: Економія грошей і часу (відсутність обслуговування і утилізації, споживання електроенергії в 10 разів менше); Якісне освітлення (миттєве включення, відсутність шуму, пульсації і мерехтіння); запобігання ризику локальних катастроф у вашому будинку (розбита люмінесцентна лампа збільшує допустимі норми ртуті в приміщенні в 20 разів); LED освітлення дає багато переваг з точки зору ефективності, довговічності і експлуатаційних витрат.

 В час стрімкого розвитку інформаційний технологій ми намагаємось йти в ногу з прогресом та пропонуючи Вам новітні технології запустили інтернет-проект магазину «www.гарант-плюс.укр», де ви можете оформити замовлення, ознайомившись з цінами та характеристиками, на потрібний Вам товар. На сайті ви завжди знайдете інформацію про новий товар, наявність, ціни та діючі акції.

 

 

 

Останнє оновлення: 4 вересня 2014