BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:Шкiри Трускавець | BrilLion Club

Шкiри Трускавець

покриття виробів з шкіри продаж виробів з шкіри Вироби з шкіри Трускавець


Контакти


Львівська обл., м. Трускавець , бульвар Юрія Дрогобича
096 314 95 90; 096 463 51 68

Знижка


Карта Brillion Club - O% 

Шкiри Трускавець

Львівська область, Труськавець бульвар Юрія Дрогобича

096 314 95 90; 096 463 51 68

shkirytruskavets@i.ua

http://shkurytruskavets.all.biz

 

 
Шкіри - незамінна частина Вашого інтер'єру !
Ще з давніх часів шкіри, були незамінним елементом інтер'єру. Шкіри завжди підкреслювали стиль, а також надавала йому трохи пікантності та вишуканості. Їх використання не обмежене. Так як шкіри є екологічно чистим продуктом, мають бактерицидні властивості, їх можна використовувати як в інтер'єрі, так і в салоні вашого автомобіля або в ліжечку вашого малюка. Шкіри тварин можна використовувати і для оформлення різних закладів, наприклад, барів, саун або бань, а також просто що б прикрасити і підкреслить дизайн будь-якого закладу.
Ми пропонуємо Вашій увазі не тільки шкури різних розмірів і різних тварин. У нас на сайті Ви можете знайти інформацію про інші товари (безрукавки, ковдри, авточохли, взуття, та різних речей домашнього використання і т.п.), опудалах і манекенах тварин, різних елементах для Вашого унікального дизайну.

Доставка товарів здійснюється за допомогою послуг компанії "Делівері" або "Нової Пошти", завдяки функціональності і швидкій доставці, Ви можете отримати замовлений товар від 2 до 4 діб з часу оформлення замовлення.
Ми бажаємо ідеальності у всьому і тому працюємо з кожним клієнтом індивідуально, намагаючись підібрати для нього саме те, що йому потрібно.
Продаж шкір в Трускавці. Шкіри овечі, коров'ячі, оленячі, диких кабанів, козулі, диких кіз, і інших тварин. Вироби з натуральної шкіри та шерсті.

Для оптових покупців (від 10 штук) діють спеціальні ціни!

 

 

Останнє оновлення: 28 серпня 2014