BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:


El Roi відеонагляд Рівне | BrilLion Club

El Roi відеонагляд Рівне

Відеоспостереження недорого сучасна протипожежна безпека протипожежна безпека недорого надійні системи безпеки Рівне сучасне відеоспостереження


Контакти


Рівненська обл., м. Рівне , вул. Соборна, 326
(096) 096-21-10; (066) 500-90-24

Знижка


Карта Brillion Club - O% 

El Roi відеонагляд Рівне

м.Рівне вул. Соборна, 326

(096) 096-21-10; (066) 500-90-24

el-roi@el-roi.com.ua


http://d.infomisto.com/logo/i/96/2/a/2ae07596-e3bf-43b6-98c1-69a53a3a8303.png

 

 

ПП "Ель-Рої" пропонує широкий асортимент високоякісних систем відеонагляду та охоронного спостереження: інфрачервоні прожектори, відеореєстратори, відеокамери, камери-муляжі, об’єктиви, лінзи, пульти управління, системи передачі відеосигналу відомих фірм-виробників.

"Ель-Рої" проводить повний обсяг робіт із встановлення відеонагляду на будь-якому об’єкті — від проектування до експлуатації і сервісного обслуговування. Кваліфіковані фахівці підберуть необхідне обладнання, швидко і якісно виконають монтажні роботи по установці відеоспостереження.

"Ель-Рої" пропонує лише найкращу продукцію відомих фірм-виробників, зокрема:

Також у магазині "Ель-Рої" Ви знайдете широкий вибір домофонів для різних потреб, а також системи контролю доступу (СКД):

СКД — один із найефективніших способів запобігти проникненню небажаних осіб на територію, що охороняється.


Виходячи з дому чи лягаючи спати людина переживає, аби за час її відсутності не трапилося нічого поганого. Один із засобів охорони майна є відеонагляд. Сучасні системи спостереження допомагають бути в курсі всього, що відбувається у будинку та навколо нього. Вже більше року у нашому місті спеціалісти магазину El-ROI підбирають саме ті системи відео нагляду, які успішно охороняють майно рівнян.

 

El-ROI пропонує Вам сертифіковану продукцію для відеоспостереження від провідних фірм світу. В асортименті також домофони, системи контролю доступу по пластиковим перепусткам та відбиткам пальців. Якщо Ви хочете контролювати усе, що відбувається у будинку, то у магазині El-ROI можете придбати систему "Розумний дім".


 

- Ми продаємо протипожежні сигналізації та співпрацюємо із фірмою, яка встановлює їх, - говорить директор магазину El-ROI Андрій Петренко. - Нашими покупцями є приватні клієнти, які хочуть бути спокійними за свої домівки. Також до нас звертаються керівники супермаркетів, фінансових установ, СТО, кафе та ресторанів. Ми надаємо послуги продажу та встановлення обладнання, яке у нас наявне в широкому асортименті.


 

У магазині El-ROI можна придбати обладнання для відеоспостереження, яке за якістю зображення поділяється на три типи: аналогове, IP, HD-SDI.


 

- У нас можна придбати реєстратори, які надають аналогову якість зображення та HD-зображення. А так звана, золота середина, серед різноманіття обладнання – це IP, яке є оптимальним співвідношенням ціна-якість. Ми модернізуємо старі аналогові системи відеоспостереження, довстановлюючи ІР-камери. Тобто це дає можливість використовувати старе обладнання у поєднанні із сучасним, яке дає чітке зображення.


 

В асортименті магазину El-ROI великий вибір відеокамер, які забезпечують аналогове зображення. Це фірми: PARTIZAN, TECSAR та OLTEC. Зображення у IP-якості Ви отримаєте, встановивши обладнання GAZAR, OPTIVISION, OLTEC. Ці ж фірми-виробники пропонують обладнання для зображення у HD-SDI-якості.


 

Магазин El-ROI також працює на замовлення: Вам привезуть саме те обладнання, яке бажаєте. При потребі працівники магазину оновлять обладнання, яке було встановлено раніше.


 

Працівники магазину El-ROI чекають на Вас від понеділка до п’ятниці з 9:00 до 18:00 години. Обідня перерва - з 13:00 до 14:00 години. У суботу магазин працює з 9:00 до 14:00 години, без перерви. Неділя - вихідний день.


 

На Вас чекають за адресою: м.Рівне, вул.Соборна, 326. Отримати більш детальну інформацію можна за телефонами: (096) 096-21-10 та (066) 500-90-24.

 

 

 

Останнє оновлення: 27 серпня 2014