BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:МІРА Землевпорядні і геодезичні роботи Бровари | BrilLion Club

МІРА Землевпорядні і геодезичні роботи Бровари

Виконуємо землевпорядні і геодезичні роботи


Контакти


Київська область, Бровары , вул. Верхній Вал 19
097 917 92 64

Знижка


Карта Brillion Club - O%
МІРА Землевпорядні і геодезичні роботи Бровари

м.Бровари вул. Верхній Вал 19

097 917 92 64

 

 

Надаємо послуги по м. Бориспіль та Бориспільському районі.


http://krivko.com.ua/images/button2.png

Землевпорядні роботи

— розробка проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність або у оренду

— приватизація земельних ділянок

— зміна цільового призначення земельних ділянок

— розподіл та об’єднання земельних ділянок

— присвоєння кадастрового номера на земельну ділянку

— технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості)


http://www.zem-ekspert.com.ua/_/rsrc/1393521664769/vydy-poslug/zemleustrij/geodezicni-roboti/1.jpg

 

Геодезичні роботи

— кадастрова зйомка

— топозйомка масштабом 1:500 (з горизонталями та висотними позначками)

— встановлення (винос) меж земельних ділянок в натуру (на місцевості)

 

До землевпорядних робіт в Україні відносяться, зокрема роботи по розробці проекту відведення земельної ділянки, зміна цільового призначення земельної ділянки, проект сівозміни, проект землеустрою щодо зняття (переміщення, складування) родючого шару ґрунту, розробка технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки, поділ/об'єднання та інші.

В якості вихідних даних для проведення землевпорядних робіт виступають результати геодезичних вишукувань. До складу геодезичних вишукувань зазвичай входить кадастрова та топографічна зйомка земельних ділянок, винесення меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) і т.і. При цьому, кадастрова зйомка, серед іншого передбачає визначення на місцевості координат земельної ділянки, точок поворотних кутів, довжин сторін земельної ділянки. Топографічна зйомка проводиться з метою визначення висот на земельній ділянці.

Землевпорядні та геодезичні роботи в Україні виконуються сертифікованими інженерами-землевпорядниками, інженерами-геодезистами. Наша компанія МІРА виконує роботи із землеустрою, топографо-геодезичні, картографічні та землеоціночні роботи відповідально та якісно. Ми маємо в своєму штаті висококваліфікованих інженерів-землевпорядників, інженерів-геодезистів, які здатні якісно та швидко виконати будь-яку роботу, пов'язану із землевпорядкуванням, геодезичними вишукуваннями.

Коротко про основні напрями землевпорядних, геодезичних та інших робіт:


Проект відведення земельної ділянки у власність або оренду


 

Порядок приватизації землі завжди передбачає розробку проекту відведення земельної ділянки у власність, як правило, із земель комунальної власності чи, рідше, державної власності.Обов'язковою підставою для складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки є рішення про надання дозволу на розробку проекту, який видається органом територіальної громади чи відповідною державною адміністрацією. В оренду земельну ділянку зазвичай оформляють підприємства/підприємці також з обов'язковим складанням проекту відведення земельної ділянки в оренду на підставі відповідного дозволу.


Зміна цільового призначення земельної ділянки


З 2013 р. змінити цільове призначення земельної ділянки можливо на підставі засвідченої нотаріально заяви власника земельної ділянки. Проект землеустрою щодо зміни цільового призначення землі складається землевпорядною організацією та підлягає затвердженню в подальшому органом місцевого самоврядування чи органом державної влади (за межами населеного пункту).


Проект сівозміни. Еколого-економічне обґрунтування сівозмін


Світовий досвід використання землі для товарного сільськогосподарського виробництва передбачає обов'язкове проведення заходів щодо збереження та підвищення родючості грантів. З цією метою в Україні запроваджується обов'язкове ведення товарного сільськогосподарського виробництва на підставі розробленого проекту землеустрою щодо еколого-економічного обґрунтування сівозмін, який успішно пройшов відповідну експертизу землевпорядної документації. Сутністю сівозмін є щорічна зміна сільськогосподарських культур в особливому порядку.


Дозвіл на зняття родючого шару ґрунту


В ході виконання будівельних робіт та деяких інших випадках виникає необхідність щодо зняття певної частини ґрунту та переміщення її для зберігання в інше місце. В Україні законодавством передбачена юридична відповідальність за зняття родючого шару грунту без відповідного дозволу. В свою чергу, для отримання дозволу необхідно розробити робочий проект землеустрою щодо зняття, переміщення та складування родючого шару ґрунту.

 


Технічна документація щодо встановлення меж, поділ або об'єднання земельної ділянки


Розробка технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) необхідна для безпосереднього винесення меж ділянки на місцевості, визначення кадастрового номера земельної ділянки у випадку, коли держ акт видано до 2004 р., при виправлені помилок щодо меж ділянки в національній кадастровій системі та в інших випадках. Поділ або об'єднання земельних ділянок здійснюється за заявою власника, яка також підлягає нотаріальному засвідченю аналогічно випадку зміни цільового призначення ділянки.


http://semaa09.narod.ru/olderfiles/1/header_left.jpg

 

 

 

Останнє оновлення: 18 липня 2014