BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:


Функціональні молочні продукти Житомир  | BrilLion Club

Функціональні молочні продукти Житомир

Функціональні молочні продукти Житомир


Контакти


Житомирская обл., г. Житомир , вул. Перемоги 7 б, тор. Комп. "Подол" кіоск № 5
0936912988, 0936972988, 0412553883, 0412463893

Знижка


Карта Brillion Club - O%     
 

 

Функціональні молочні продукти Житомир

м.Житомир вул. Перемоги 7 б, тор. Комп. "Подол" кіоск № 5

0936912988, 0936972988, 0412553883, 0412463893

  

Ми пропонуємо широкий вибір високоякісної молочної продукції . Вся продукція виробляється з натуральної сировини на високотехнологічному обладнанні з повною автоматизацією виробничих процесів, що відповідають європейським стандартам і нормативам.
Запрошуємо Вас до нашого магазина. Кожен з Вас отримає цікаву пропозицію.
«Функціональні молочні продукти» – Ваш надійний партнер.

Ми продаємо асортимент ПрАТ «Кагма» і "Сімбітер"

 СИМБІОМАКС


“Симбіомакс” - кисломолочний продукт, який виробляють сквашуванням пастеризованого знежиреного або нормалізованого коров'ячого молока заквасками молочнокислих бактерій та біфідобактерій.

“Симбіомакс” має приємний кисломолочний смак, у разі застосування наповнювача - властивий внесеному наповнювачу, консистенція - однорідна,  в міру щільна.

“Симбіомакс” - унікальний харчовий продукт з високим вмістом біологічно активних молочнокислих бактерій (в десятки разів більше, ніж у кефірі) та біфідовмісний. Стійке поєднання мікроорганізмів, що входять до складу “Симбіомакс”,  сприяють процесам регулювання мікробіологічного балансу внутрішнього середовища організму та стимулюють активну підтримку “екологічного балансу” кишечника.

 


Симбітер


 Мультипробіотик "Симбітер ацидофільний" є біомасою живих клітин симбіозу 14 штамів пробіотичних бактерій.
Лікувальні бактерії "Симбітеру ацидофільного" синтезують вітаміни, ферменти, полісахариди, амінокислоти, бактеріоцини та інші фізіологічно корисні метаболіти; активізують імунну систему; мають високу антагоністичну активність щодо широкого спектра патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, у т.ч. збудників інфекційних захворювань системи травлення, верхніх дихальних шляхів, сечостатевих та інших органів.
  Склад. Одна доза мультипробіотика (10 см3) містить не менше 109 КУО мікроор¬ганізмів: лактобацили та лактококи - 1,0х109; біфідобактерії - 1,0х108; пропіоновокислі бактерії - 3,0x107; оцтовокислі бактерії - 1,0x105.
Калорійність (енергетична цінність) -2,6 ккал (10,6 кДж).
Рекомендації щодо вживання. Дисбіози та захворювання, що протікають на їх¬ньому фоні; інфекційні та запальні захворювання шлунково-кишкового тракту (гострі кишкові інфекції різної етіології, гастрити, дуоденіти, ентерити, коліти, харчові токсико-інфекції та ін.); порушення функцій печінки, підшлункової залози, жовчного міхура та жовчних шляхів (гепатити, холецистит, дискінезія жовчних шляхів), ферментопатії; зниження апетиту; уповільнене наростання маси тіла; інфекційно-запальні захворю¬вання верхніх дихальних шляхів; алергічні захворювання та стани (алергодерматози, діатез, кропивниця та ін.); гіпо- та авітамінози; імунодефіцити; анемія; інфекційні запа¬лення сечостатевої системи; суперінфекції на фоні лікування антибіотиками та інші побічні явища антибіотикотерапії, а також гормональної та променевої терапії (алергі¬чні стани, діареї, закріпи та ін.); перед- та післяопераційні періоди з метою нормалізації мікробіоценозу та підвищення імунітету; наслідки стресових ситуацій та перебування в екстремальних умовах.
  Спосіб застосування та дози. Мультипробіотик використовується в два етапи.
На першому етапі, при безпосередньому вживанні мультипробіотика рекоменду¬ється: - дітям першого півріччя життя приймати по 1 дозі препарату на добу під час їди протягом 5-10 діб; - дітям віком від 6 місяців до 3 років приймати по 1 дозі на добу під час або після їди протягом 10 діб. Залежно від віку, вміст флакону можна розводи¬ти, додаючи 2-3 столові ложки грудного молока, дитячої суміші, йогурту або симбівіту. У випадку тяжких хронічних патологій курс приймання препарату може бути продовже¬ний за призначенням лікаря. Неприпустимо розводити препарат водою і зберігати його в розведеному стані.
  На другому етапі лікування продовжують вживанням кисломолочного продукту "Симбівіт", який готують в домашніх умовах. Дітям першого півріччя життя рекомендується приймати не менше 100 г продукту на добу в 2-3 прийоми, дітям віком від 6 місяців до 1 року - не менше 200 г на добу; дітям віком від 1 року до 3 років - не менше 300 г продукту на добу (або по 150 г 2 рази на добу); дітям віком від 3 років та дорослим - не менше 500 г продукту на добу. Загальний курс лікування "Симбітером ацидофільним" та "Симбівітом" становить 2-4 місяці, а при тяжких проявах хвороби може бути продовжений до 6 місяців. В профілактичних цілях "Симбівіт" можна використовувати в необмеженій кількості як продукт харчування.
Протипоказання. Не виявлені.

 


 

 
     

Останнє оновлення: 4 липня 2014