BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:ПП "PC Doctor", Луцьк | BrilLion Club

ПП "PC Doctor", Луцьк

Ремонт ноутбуків Луцьк ціни Ремонт нетбуків Луцьк ціни Ремонт комп'ютерів Луцьк ціни Ремонт акустичних систем Луцьк ціни Ремонт моніторів Луцьк ціни Налаштування програмного забезпечення Луцьк ціни


Контакти


Волинська обл., м. Луцьк , вул.Стрілецька, 2
(332) 20-04-66, (066) 180-66-39, 066-397-59-98

Знижка


Карта Brillion Club - О% 

Контакти

м. Луцьк, вул. С. Бандери, 20

(332)20-04-66
066-180-66-39
066-397-59-98

pc.doctor.lutsk@gmail.com

http://pcdoctor.lutsk.ua

 

Головна

PC Doctor - це професійний ремонт комп'ютерної та офісної техніки в Луцьку, швидко та надійно.

Ми надаємо наступні послуги:

- Онлайн консультації;

      Для того щоб отримати онлайн консультацію, напишіть нам на E-mail: pc.doctor.lutsk@gmail.com, розгорнуте питання, або опис проблеми. Після чого, ми напишемо вирішення Вашої проблеми у нашому блозі, у розділі "Поради". Переконливо просимо Вас перед тим, як писати своє запитання, користуйтеся пошуком. Можливо ми вже писали про вирішення вашої проблеми.

- Ремонт ноутбуків, нетбуків та планшетних ПК;

- Ремонт комп'ютерів;

- Ремонт акустичних систем;

- Ремонт лазерних принтерів та багатофункціональних пристроїв;

- Продаж нової та б/в комп'ютерної  техніки;

- Ремонт моніторів;

- Сервісне обслуговування;

- Заправка картриджів для лазерних принтерів;

-  Налаштування програмного забезпечення;

- "Швидка комп'ютерна допомога";

- Проектування та прокладання комп'ютерних мереж, різних типів.

- Модернізація Вашого комп'ютера чи ноутбука;

- Підбір комплектуючих, та збирання комп'ютера конкретно під Ваші потреби;

- Видалення та лікування комп'ютерних вірусів;Чим загрожує перегрів ноутбука?


Досить часто ми стикаємося з випадками, коли при ремонті ноутбука потрібно міняти чіп північного моста або відеокарти. Це трохи дорого коштує (близько 800 гривень), тому ми розкажемо вам як запобігти виходу з ладу даних елементів. Майже єдиною причиною, яка приводить по поломки чіпа, є перегрів компонентів комп`ютера. При цьому не так страшне поступове нагрівання даного елементу як раптова зміна його температури. В даній ситуації через раптове розширення/звуження металу при нагріванні/охолодженні чіпа втрачається контакт між самим кристалом і підкладкою (на малюнку). Після цього єдиним виходом стає лише заміна даного елемента.

 
 
Для того, щоб уникнути цієї неприємності, потрібно слідкувати за станом своєї машини. Нижче наведено кілька простих порад, які допоможуть визначити Вам, коли з Вашим лептопом щось не так.
 
Ноутбук сильно нагрівається.
найчастіше перегрів відбувається у випадку сильного запилення радіатора, як наслідок, гаряче повітря не може вийти назовні і машина перегрівається. В цьому випадку потрібно добратися до кулера та системи охолодження і просто почистити від пилу і "валянка".


Але будьте обережні при розборі корпусу, системи охолодження, тому що після чистки обов`язково потрібно замінити термопасту/термопрокладку. Якщо ж Ви не впевнені у своїх вміннях  і у Вас немає відповідних інструменів чи матеріалів, ризикувати не варто, просто довірте Вашу машину професіоналам, інакше неправильна чистка може призвести до виходу з ладу чіпів північного моста/відеокарти.

Іншою причиною перегріву може бути засохша термопаста/термопрокладка, яка неефективно проводить тепло між кристалом чіпа та системою охолодження. Її необхідно просто замінити.
Значно рідше, однак, трапляється, що до перегріву призводить часткова несправність системи живлення. В даному Вам допомогти зможе тільки фахівець.
 
Що потрібно робити, щоб зменшити ризик перегрівання?
 
Перш за все потрібно час від часу слідкувати за температурою на процесорі і чіпах. Для цього їснують спеціальні програми: Aida x64, SpeedFan, тощо. для ноутбука нормальною є температури:
- у стані спокою - не више 55 градусів на Цельсієм;
- при навантаженні - не вище 75 градусів на Цельсієм:
Якщо температурні показники вищі за подані, необхідно приймати якісь міри. Також явною ознакою перегрівання є той факт, що дуже сильно шумить вентилятор, при чому навіть коли на ноутбуці запущена лише операційна система (можна не хвилюватися коли при запуску лептопа кулер дуже голосно шумить протягом 3-5 секунд, просто на даному моменті відбувається тест його компонентів).
 
Ідеальна поверхня для роботи ноутбука - чистий робочий стіл. у більшості моделей вентилятор втягує холодне потря знизу,а гаряче відводиться вбік, тому коли Ви користуєтесь лептопом на м`яких поверхнях (ліжко, товста скатертина, при використанні на колінах потрібно слідкувати, щоб не закрити ногою вентиляційний отвір знизу).
 
Якщо ж Ви бачите, що ноутбук перегрівається, однак часу для самостійного чищення чи походу в сервіс у Вас немає, обмежте використання сплячого режиму або режиму очікування, тому що в даному випадку при пробудженні системи температура на чіпах зростає швидше ніж при звичайному включенні. Але довго зволікати не варто. Краще заплатити 50-100 гривень і ноутбук Вам повернуть за 2-3 години, ніж чекати 1-2 тижні і віддати за ремонт 800-900 гривень.
MSI анонсує відеокарту для екстемалів

Компанія MSI офіційно представляє новий графічний адаптер GeForce GTX 780 LIGHTNING - спеціальну відеокарту для геймерів.

MSI GeForce GTX 780 Lightning побудована з використанням компонентів Military Class 4, які пройшли строгі сертифікаційні випробування в незалежних лабораторіях. Головними особливостями новинки є ексклюзивна архітектура Triple Force, подвійний BIOS (Twin BIOS), 20- фазний конвертор живлення, GPU Reactor та технологія моніторингу і розгону 3 × 3 OC Kit.

Ексклюзивна архітектура Triple Force. 

Останнє покоління MSI GeForce GTX 780 Lightning використовує архітектуру Triple Force. Вона обладнана функцією Triple Level LED, системою охолодження TriFrozr з незалежним управлінням вентиляторами і цифровою підсистемою живлення PureDigital. Технологія Triple Level LED складається з світлодіодів зеленого, синього і червоного світла, які відображають легке, середнє і тяжке ігрове навантаження на пристрій. Інноваційний дизайн системи охолодження TriFrozr з незалежним управлінням вентиляторами значно перевершує теплові характеристики будь-якої традиційної системи охолодження і забезпечує низьку температуру GPU, пам'яті і конвертора живлення. Цей крок ексклюзивного дизайну від MSI спирається на технології PropellerBlade і Dust Removal поряд з сімома 8 мм тепловими трубками SuperPipe для неперевершених характеристик по розсіюванню тепла. Крім того, технології, що використовуються в підсистемі живлення PureDigital, забезпечують більш стабільні та точні напруги , ніж традиційні дизайни.

Twin BIOS і дизайн підсистеми живлення.

Twin BIOS складається з оригінального BIOS і оверклокерського BIOS. Оригінальний BIOS дозволяє користувачам отримати кращу продуктивність з коробки, в той час як оверклокерський BIOS спеціально призначений для екстремального розгону під рідким азотом. Удосконалена підсистема живлення своєму розпорядженні шістнадцятьма фазами для GPU , що більш ніж в два рази перевищує можливості стандартних рішень. Живлення відеопам'яті також подається від незалежного кола. А запатентований MSI GPU Reactor додатково знижує рівень перешкод для більш стабільної роботи відеокарти в розгоні.

Моніторинг всіх ключових компонентів за допомогою 3 × 3 OC Kit .

Набір технологій 3 × 3 OC Kits дозволяє регулювати напруги на графічному чіпі, відеопам'яті і шині PLL через ексклюзивну утиліту MSI Afterburner, і за допомогою цього ж програмного забезпечення можна в реальному часі стежити за температурами GPU, відеопам'яті і мосфетів. V- Check Points дозволяють заміряти напруги GPU, відеопам'яті і PLL на апаратному рівні за допомогою мультиметра.

Технічні характеристики:

Назва

GTX 780 Lightning

GPU

NVIDIA GeForce GTX 780 ( GK110 )

Базова частота

980 МГц

Частота в режимі Boost 

1033 МГц

Частота пам'яті / Тип

6008 МГц / GDDR5

Об'єм пам'яті / Шина

3072 Мбайт / 384 біт

Система охолодження

MSI TriFrozr ( 2 × 9см , 1 × 8см )

GPU Reactor

Так

Середнє енергоспоживання:

250 Вт

Розміри відеокарти

295 × 128,6 × 51,35 мм

 


Анонсований смартфон-комп'ютер Ubuntu EDGE

Компанія Canonical оголосила про запуск кампанії на ресурсі Indiegogo по збору коштів на виробництво смартфона Ubuntu Edge. Всього планується зібрати $ 32 мільйони. Дата прем'єри Ubuntu Edge призначена на травень 2014 року. Смартфон оцінюється розробниками в $ 830, але перші вкладники зможуть отримати його за ціною $ 600.

Смартфон Ubuntu Edge стане «гібридом» десктопного комп'ютера (при підключенні до звичайного монітора) і мобільного пристрою. Для того, щоб відповідати заявленим очікуванням, він отримає потужну начинку: 4-ядерний процесор, 4 гігабайти оперативної пам'яті, 128 інтегрованої. У число компонентів Ubuntu Edge також входить двохчастотний модуль Wi-Fi, адаптер Bluetooth 4.0, чіп NFC, модуль LTE, порт microUSB з підтримкою MHL, 4,5-дюймовий екран (1280 × 720, сапфірове скло), дві камери: на 8 і 2 Мп. Управляється смартфон десктопною версією операційної системи Ubuntu, однак паралельно на ньому може бути запущена і ОС Android.

 

 


Lenovo випустить ультрабук на платформі Intel Haswell

Компанія Lenovo представила на своєму сайті новий ультрабук бізнес-класу, який вже найближчим часом з'явиться на ринку. Комп'ютер отримав назву ThinkPad T440s.
 
Новинка матиме14-дюймовий IPS дисплей, роздільна здатність якого становитиме 1920х1080 пікселів, а кут огляду по горизонталі складе майже 180 градусів (опціонально можна замовити мультитач-панель). Ультрабук буде оснащений 22-нанометровим процесором Core четвертого покоління Intel Haswell. Так само, в наявності буде веб-камера, три порти USB 3.0, мікрочіп NFC, кардрідер, інтерфейси D-Sub і DisplayPort.
 
ThinkPad T440s буде працювати під управлінням операційної системи Windows 8.
 
Товщина корпусу пристрою близько 21 мм, вага - від 1,59 кг.
 
Вартість новинки поки невідома


Що робити, якщо телефон впав у воду

Давайте розберемося, що станеться, якщо мобільний апарат впаде у воду. У кращому випадку - взагалі нічого. Якщо його швидко підняти і струсити від води, то пристрій, можливо, запрацює без будь-яких проблем. Так чи інакше, про всяк випадок ви можете виконати перші два кроки нашої операції з порятунку телефону.
 
Однак можуть виникнути і проблеми. Найбільша небезпека полягає в тому, що волога здатна проникнути всередину корпусу, замкнути доріжки на платі та утворити електричне з'єднання там, де його бути не повинно. Якщо через коротке замикання перегорить якась невелика деталь, то смартфон вартістю 5000 гривень перетвориться на непотрібний шматок пластику. Є ще одна небезпека - пошкодження телефону, викликане корозією або іржею. Справа в тому, що іржа перешкоджає контакту і таким чином порушує електричне з'єднання.
 
Так що ж робити, якщо мобільний телефон впав у воду? Пропонуємо вам операцію з порятунку телефону, що складається з шести кроків, які ви можете виконати по черзі. У деяких ситуаціях не потрібно проводити всі процедури - іноді достатньо просто розібрати пристрій і дати йому висохнути. Якщо ж випадок важкий, скористайтеся порадами нижче. 
 
1) Зніміть акумулятор. У першу чергу необхідно витягти батарею - так ви зможете запобігти можливому короткому замиканню. Далі дістаньте з телефону SIM-карту. Після цього необхідно насухо витерти корпус пристрою, а потім, струшуючи пристрій, постарайтеся видалити наявну всередині воду. Таким чином, назовні вийде значна частина рідини. Однак проблема полягає в тому, що вода може залишитися по кутках корпусу телефону. Щоб позбутися залишків вологи, скористайтеся більш дієвими методами.
 
 
2) Висушіть апарат. Покладіть телефон на сухий рушник, а його по можливості помістіть на теплу батарею (але ні в якому разі не в духовку - так ви можете пошкодити деталі), щоб домогтися висихання компонентів. Вода, присутня на платі і дисплеї, просто випарується, і пристрій з великою ймовірністю знову запрацює.
 
 
3) Розберіть телефон. Можна піти й іншим шляхом. По можливості вийміть з апарату максимальну кількість деталей. Вийміть все, що виймається, при цьому намагайтеся не пошкодити пристрій. Для цього можна скористатися викруткою. Ті місця, на яких присутня вода, обережно витрітьза допомогою сухої серветки. 
 
 
4) Скористайтеся пилососом. Нашою першою думкою було скористатися балоном стисненого повітря, за допомогою якого ми видаляємо пил з ПК. Але потім ми усвідомили помилку: під дією стисненого повітря волога може проникнути ще глибше. Більш розумним було б пропилососити телефон. В цілях безпеки помістіть гвинтики, викручені з апарату, подалі від робочої зони. Потім візьміть у руки пилосос і обережно обробіть ним пристрій з усіх сторін.
 
 
5) Витягування вологи. Наступний прийом: помістіть на ніч деталі телефону в миску з рисом і накрийте їх кришкою - для цих цілей підійдуть невеликі харчові ємності із пластику. Сухий рис витягне з апарату вологу.
 
 
6) Промийте дисплей. Якщо після цього в телефоні, і насамперед на екрані, буде залишатися волога, ви можете видалити її за допомогою ізопропілового спирту. У нашому випадку ми відокремили компоненти дисплея один від одного, вставивши між ними шматок паперу. Потім ми залили всередину спирт. Він має три переваги: ??витісняє воду, не проводить струм і швидко випаровується.
 

Останнє оновлення: 16 червня 2014