BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:


ОДІССЕЙ База відпочинку | BrilLion Club

ОДІССЕЙ База відпочинку

одіссей Лебедівка база відпочинку в лебедівці відпочинок в лебедівці відпочинок на чорному морі отдых черное море база отдыха пансионат черное море лебедевка база отдыха черное море одесская область отдых на море доступный отдых на черном море


Контакти


Одеська область, с. Лебедевка , вул. Центральна, 16-а
+380505129696, +380977195202 +380484928135 +380484964021

Знижка


Карта Brillion Club - O% 

 

 

           
     

     
     

 

АДРЕСА: Одеська обл., Татарбунарський район, с. Лебедівка

Тел.:     +38-050-512-96-96,

                              +38-097-719-52-02               

               +38-048-49-2-81-35

Email:    badburnas@list.ru

 


База відпочинку "Одіссей" знаходиться на узбережжі Чорного моря, в курортній зоні Лебедівка - Татарбунарського району, Одеської області.

Лебедівка - не зіпсута та захаращена людиною місцевість - найчистіші пляжі, хвойні ліси, віддаленість від великих міст - здоровий, спокоійний відпочинок на Черному морі Вам прийдеться по душі.
Лебедівка - це, певно, єдине місце на березі Чорного моря (принаймні від Одеси до Ізмаїла), де з високих крутих берегів курорта Вы зможете спостерігати зграї дельфінів. Дельфіни, качки, чайки, гусі, лебеді, пелікани  - маса всякої живності обов`язково пронесеться перед Вами. Тут як раз починається Тузлівська коса - місце гніздування великої кількості птахів. Прихопіть з собою фотоапарат або камеру, при бажанні, можна зробити хороші знимки, якщо повезе, то й сфотографуватися на фоні моря з дельфінами. Є чим зайнятися й любителям рибалки. У берегів курорта Лебедівка ловиться морский бичок, камбала, креветки, мідії, рапани. Прибережне море неглибоке та чисте, тому відпочинок з дітьми на морі є зручним та безпечним. Зручною для відпочиваючих на Черному море в Лебедівці є й наявність проїзду вздовж коси. Ви можете поставити машину недалеко від месця відпочинку на морі, навіть поселитися в палатці для відпочинку прямо у самого берегу моря.

Номери:  В цегляному корпусі та котеджі з верандою 2-3-4-місні номери, облаштовані меблями, у багатьох номерах є кондиціонери, холодильники, телевізори, санвузлы. В літніх будиночках з верандами 3-4-місні номери з холодильниками та вентиляторами і без санузлів.

Смачно поїсти можна в декількох великих їдальнях з комплексними обідами або в кафе, які пропонують обіди та блюда на замовлення: від шурпи з баранини до рибацької юшки з димком. Магазини пропонують товари, що мають задовільнити найвибагливіших покупців, а ринок потішить Вас достатком місцевих овочів та фруктів, кавунами та виноградом, в`яленою та копченою рыбою.

 

http://odissey.litomore.com.ua/images/Enterprise/2a244a1d-95a2-4d56-923b-2f8fbf994522/Gallery/DSC02663.jpg

Територія охороняється. До уваги відпочиваючих: кіоск з напоями, парковка, кінозал зі супутниковим зв`язком.

Крім відпочинку по путівках, пансіонат ОДІССЕЙ також пропонує всім бажаючим провести майовку або уік-енд та отримати заряд бадьорості та здоров`я на березі Чорного моря. Ви та Ваша компанія зможете не тільки позагарати, поплавати та половити рибу, а й покататися на швидкісних катерах і водних мотоциклах, відвідати водні атракціони, приготувати на вогнищі рибу або шашлык і апити їх вином з найчистішого виноградного соку з винограду, що виріс в нашем краї.

Екскурсійна програма пропонує екскурсії в Одесу (огляд пам`ятників архітектури, відвідування музеїв та славнозвісного Оперного театру) та Белгород-Дністровський (екскурсія в средньовічню фортецю, в якій влітку проводяться лицарські турніри). Поїздку в одеський дельфінарий належно оцінять на тільки діти, але й їхні батьки.

Крім того, усе бажаючі зможуть побувати на дегустації бесарабських вин у винсовгоспі «Базар`янка».

Цыны на проживання на 2014 рік:

Прості 3х - 4х місні номери (в номері телевізор, холодильник, вентилятор; вигоди - душ з горячою водою, туалет - на вулиці):
        - до 20го червня - 45 грн. з людини
        - с 20го червня по 10 липня - 55 грн. з людини
        - с 10го липня по 26 серпня - 70 грн. з людини

Покращені  номери (в номері холодильник, кондиціонер, телевізор, душ з горячою водою, туалет, умивальник):
        - червень:
            - 2х місний - 200 грн. за номер;
            - 3х місний - 300 грн. за номер;
        - липень:
            - 2х місний - 300 грн. за номер;
            - 3х місний - 450 грн. за номер;
        - серпень:
            - 2х місний - 300 грн. за номер;
            - 3х місний - 450 грн. за номер;

В покращені номери можливо доставити ще одне місце (крісло-ліжко).


При колективних заявках знижки визначаються окремо.

Готівковий та безготівковий розрахунки.

Харчування: на відстані декількох хвилин пішки знаходиться курортний торговий квартал з декількома кафе (комплексні обіды та під замовлення), де можна скуштувати й місцеве вино. Поруч також ринок, продуктові та промтоварні магазини.

Досуг: кафе, кінотеатр, дискотеки, водні атракціони, дегустація місцевих бесарабських вин, екскурсії в Одесу, Вилково, Белгород-Дністровський.

 

     
             
             

Останнє оновлення: 10 березня 2015