BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:


ВОЛИНСЬКІ ОБЕРЕГИ Видавництво | BrilLion Club

ВОЛИНСЬКІ ОБЕРЕГИ Видавництво

поліграфічні послуги рівне видавництво рівне друкарня рівне


Контакти


Рівненська обл., м. Рівне , вул. 16 Липня, 38
+38 (0362) 620397 +38 (096) 0746444 +38 (0362) 439739

Знижка


Карта Brillion Club - 5%  Видавництво "Волинські обереги" спеціалізується на виданні краєзнавчої, наукової, художньої літератури з присвоєнням ISBN.

Надаємо послуги літературного редагування матеріалів, коректорської вичитки, додрукарської підготовки макета.

Виконуємо палітурні роботи будь-якої складності, ремонт книг.


У 1997 році на друкарському ринку Рівненщини з’явилося нове поліграфічне підприємство-фірма "Волинські обереги". За роки роботи ми отримали відповідний виробничий досвід й увійшли до числа провідних поліграфічних підприємств.

Від початку роботи було вирішено предметно взятися за видання книг. Слід відмітити, що майже всі книги вийшли державною мовою. І це не випадково. Адже основна концепція "Волинських оберегів" полягає в тому, що вітчизняна книга – це книга написана українцем, підготовлена українським видавцем і виготовлена в українській друкарні.

За роки існування нами випущено більше 800 найменувань книжок загальним накладом понад 500 тисяч примірників.        

За останні роки нами видано близько 200 назв книг, а це фактично кожне четверте видання області.

Вихід кожного нового видання для нас є особливим, оскільки в кожну книгу ми вкладаємо душу. Кожна з них – народжується в світ. Серед численної кількості книг, виданих нами, є ті, якими ми особливо гордимося.

"Рівне-720. Від давнини до сучасності". Це свого роду збірник матеріалів та документів, у якому висвітлюється багата історія м.Рівне від найдавніших фіксацій у писемних джерелах до наших днів. Ця книга є особливою тим, що більшість архівних документів було опубліковано вперше. 

"Кобзар". Постановою царського суду це видання було конфісковане, а комуністичним режимом частину творів, уміщених у цьому "Кобзарі", друкувати заборонялось. Цей раритет перевидається вперше. На сьогоднішній день залишився лише один оригінальний екземпляр книги, який зберігається в Національному музеї Тараса Шевченка в Києві.

"Ярослав Поліщук. Рівне. Мандрівка крізь віки: нариси історії міста". У книзі розповідається про пам'ятки, традиції та звичаї найдавніших мешканців міста. Автор – професор Яґеллонського університету (Краків, Польща).

 

                                                                        

2008 рік є знаковим для нашого видавництва, оскільки ми отримали ряд Національних відзнак. Середних "Свята Софія" та відзнака "Ліги кращих". Хотілося б відмітити, що ми єдині з Рівненської області, хто попав до цього рейтингу.

                           


                               Ми – не друкарня, ми – видавництво з власною друкарнею.


Наша історія продовжується і тому ласкаво просимо до нашого видавництва.


 

 

 

Останнє оновлення: 14 квітня 2014