BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:провести весілля корпоратив замовити банкет фуршет ресторан страви украінської кухні збараж Стожари | BrilLion Club

провести весілля корпоратив замовити банкет фуршет ресторан страви украінської кухні збараж Стожари

провести весілля збараж провести корпоратив збараж замовити банкет збараж замовити фуршет збараж ресторан украінської кухні збараж страви украінської кухні збараж


Контакти


Тернопільська обл., Збаражський р-н. , с. Ліски вул.Клячківського-бічна, 7
098 8360 127; (03550) 473 24

Знижка


Карта Brillion Club - O% 

 

Ласкаво просимо у «Стожари»
 Стожари, або Плеяди— це назва зоряного скупчення в сузір’ї Тельця, одного із найближчих до Землі та одного з найпомітніших неозброєним оком розсіяних скупчень. Так і наш ресторан, обравши собі таке ім’я, став найяскравішим серед інших, і в той же час – найближчим до Вас, наших гостей.

 Наш ресторан – це ідеальне місце для заміського відпочинку, проведення весіль, бенкетів, фуршетів, корпоративів і просто затишного сімейного відпочинку по розумній ціні.

 Тут кожен зможе знайти те,чого бажає. Вам хочеться вишуканого відпочинку? Тоді пропонуємо Вам вибрати столик на першому поверсі головного залу. Вдале поєднання дерева з дорогим текстилем та королівськими люстрами створює вишуканий класичний інтер’єр. У цьому залі може розміститись будь-яка компанія від 2 до 200 осіб. Дане приміщення є ідеальним для проведення весіль та інших бенкетів.

 Якщо ж Ви бажаєте більше затишку, пропонуємо зручні диванчики на другому поверсі ресторану, які призначені для компаній до 6 осіб, або ж окремий малий зал на 10-15 осіб.


 

  У теплу пору року, окрім основного залу функціонує літня площадка ресторану «Стожари». Тут, на площі майже у 3 га, серед «дикого» лісу розмістились затишні альтанки на будь-який смак та будь-яку компанію (від 2 до 45 чоловік). Безліч різноманітних порід дерев, кущів та квітів не лише милуватимуть вам очі,а й створюватимуть затишок та приховуватимуть від сторонніх очей. Саме тут, сидячи у лоні природи, ви зможете забути про метушливі будні та насолодитись свіжим повітрям, пташиним співом, шумом водоспаду, що впадає у невеличку «річечку» та вибухає веселим фонтаном у серці літнього майданчику. Тут Вам здаватиметься, що Ви опинились у якомусь казковому саду!


 

  Щедре меню ресторану «Стожари» поєднує у собі страви української та європейської кухонь. Особливе місце у ньому займають страви на вогні. Загалом, кухарі ресторану намагаються повсякчас покращувати та урізноманітнювати рецепти, враховуючи побажання клієнтів та сучасні тенденції кулінарії.

   У вихідні дні (п’ятниця, субота неділя, а також по додатковому замовленню клієнта) у нашому закладі лунає найкраща жива музика. У репертуарі музичного колективу ресторану «Стожари» Ви знайдете пісні на будь-який смак, від українських народних до найсучасніших композицій.

 

http://stozhary.te.ua/wp-content/uploads/2014/11/dancing-dance-girls-400x400.jpg

 

  Загалом, основне правило роботи нашого закладу – це щирість та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Персонал ресторану «Стожари» повсякчас намагається створити ідеальну атмосферу саме для Вас, щоб Ви стали нашим постійним гостем, а бажаним Ви є тут завжди!

 


http://stozhary.te.ua/wp-content/uploads/2014/11/06-400x400.jpg

 

 

 

 

 

Останнє оновлення: 28 серпня 2015