BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:комфортний готель з харчуванням відпочинок східниця готель Валентина | BrilLion Club

комфортний готель з харчуванням відпочинок східниця готель Валентина

відпочинок східниця готель валентина, комфортний готель східниця, готель з харчуванням східниця


Контакти


Львівська обл., смт. Східниця , вул. 16 Липня 11А
(0248) 4 82 66

Знижка


Карта Brillion Club - O% 

Валентина

 

http://savana.com.ua/images/Hotel%20Valentuna/2.JPG  http://savana.com.ua/images/Hotel%20Valentuna/1.JPG

 

 

  Бальнеологічний курорт “СХІДНИЦЯ” розташований в мальовничій долині, оточеній гірськими пасмами Карпат на висоті 600 метрів над рівнем моря. Перші спогади про це карпатське поселення відноситься до Х-ХІ ст. В кінці 50-х років ХХ ст. інженер-еколог Омелян Стоцький відкрив унікальні Східницькі мінеральні води, які не мають аналогів у Європі. Особливого значення джерела Східниці набули після Чорнобильської катастрофи. Східниця приваблює в будь-яку пору року. Настояне на травах, на чар-зіллі смерекових і соснових борів гірське повітря оздоровчо впливає на людський організм.

 


 Унікальність курорту Східниця в тому, що на одній, порівняно невеликій території, зосереджені різні типи лікувальних вод: слабо мінералізовані – типу “Нафтуся”, з розчинними органічними речовинами в кількості 10-30 мг./л., залізисті мінеральні води з вмістом заліза від 20 до 70 мг/л, унікальні лужні ( “Східницька содова”) мінеральні води типу “Боржомі”. Крім них родовище володіє мінеральними прородньо-столовими водами.

 

http://savana.com.ua/images/Hotel%20Valentuna/3.jpg  http://savana.com.ua/images/Hotel%20Valentuna/4.JPG


 Приватний готель „ВАЛЕНТИНА”– це невеличкий, по-домашньому затишний, та один з найсучасніших пансіонатів в центрі курорту Східниця. До послуг відпочиваючих триповерховий будиночок із 9-ма затишними, зручними номерами, облаштованими за вимогами європейських стандартів. Комфортабельні кімнати з усіма зручностями, сучасні ванні кімнати (обладнані найновішою сантехнікою, з цілодобовим водопостачанням холодної та гарячої води), сателітне телебачення, приємна музика, смачна українська кухня, теплота та дружелюбність обслуговуючого персоналу принесе задоволення туристам з найвибагливішим смаком. А також дерев'яний зруб із сауною ( кімната відпочинку, кабінет масажу, на другому поверсі 4 одномісних та 1 двомісний номер ). Забезпечуємо стоянкою автомобілів. Конфіденційність.

 

http://savana.com.ua/images/Hotel%20Valentuna/5.JPG  http://savana.com.ua/images/Hotel%20Valentuna/6.JPG


 На першому поверсі знаходиться хол, адміністрація, зал для прийому їжі, кухня, а також один номер (двомісний). Другий поверх: три “Напів-люкси”, один “Люкс”(двокімнатний). Третій поверх: один “Люкс”(двокімнатний), три двомісних номера. Опис номерів: “Люкс” (двокімнатний номер): 1 кімната – спальня з “французьким” ліжком, шафа, санвузол, душ, коридор з гардеробною, 2 кімната – диван, журнальний столик, торшер, телевізор. “Напів-люкс”(однокімнатний): 22-28 м2, в кімнаті – французьке ліжко, диван, журнальний столик, телевізор, настільна лампа, шафа, санвузол, душ. Двомісний номер: 2 ліжка (односпальні), шафа, журнальний столик, телевізор, санвузол, душ.

 

http://savana.com.ua/images/Hotel%20Valentuna/10.jpg  http://savana.com.ua/images/Hotel%20Valentuna/11.jpg


 Під час відпочинку організовують екскурсії. В зимовий період для гірськолижників організовуються виїзди до бугельних підйомників. Прейскурант ціна на проживання і 2-х разове харчування в готелі “Валентина” смт.Східниця

 

http://savana.com.ua/images/Hotel%20Valentuna/7.jpg  http://savana.com.ua/images/Hotel%20Valentuna/9.jpg

 

 

 

 

 

Останнє оновлення: 11 серпня 2015