BrilLion Club - інформаційний портал - BrilLion Club - информационный портал - BrilLion Club - informational portal

Вхід для партнерів


Номер телефону:
Пароль:

Відновлення паролю


Номер телефону:
E-mail:

Медичний центр "Кристал" | BrilLion Club

Медичний центр "Кристал"

«Кристал» - центр діагностики та лікування судин


Контакти


Львівська обл., м. Львів , вул. Крушельницької, 1
(032) 244 42 24; (032) 261 01 73; (097) 475 11 72

Знижка


Карта Brillion Club - 10% 

Медичний центр знаходиться за адресою вул. Наукова, 12-А, телефони: (032) 295 55 95

З кожним роком спостерігається зростання кількості судинних захворювань. Варикозне розширення вен, лімфостаз, атеросклероз судин кінцівок, як правило, приводять до хірургічного втручання, а у випадку пізніх стадій атеросклерозу - до гангрени та ампутації кінцівок.

У Львові у 2004 році був створений Медичний центр «Кристал», як центр діагностики та лікування судин. СпеціалістиМЦ «Кристал» запропонували альтернативу операціям. Для позбавлення від варикозуатеросклерозулімфостазу і для профілактики ускладнень був розроблений комплексний метод лікування, який захищений рядом патентів. Метод полягає у відновленні еластичності судинної стінки і структури клапанів вен шляхом введення певних препаратів за допомогою електромагнітних хвиль. Комплексний підхід до лікування дозволяє з мінімальною травматизацією відновити кровоплин до ураженої ділянки кінцівки, покращити венозний відтік по глибоких венах, відновлює функцію нервової системи в стінках судин (вен та артерій). Даний метод дозволяє уникнути ускладнень які можуть виникати при інших методиках - рецидивів, лімфостазів, надмірної травматизації, рубців.

Лікування за допомогою даного методу дозволяє:

Окрім даних послуг, МЦ «Кристал» пропонує повний спектр УЗД:

Для встановлення діагнозу ультразвукове дослідження вважається найбільш точним і має ряд переваг над іншими обстеженнями, оскільки не шкодить здоров’ю людини, не потребує довготривалої спеціальної підготовки та доступне по ціні.

Іншим важливим напрямком діяльності Медичного центру «Кристал» є співпраця з «Міжнародним центром нейрохірургії» м.Київ. Щосуботи Вас проконсультує висококваліфікований нейрохірург. За результатами консультації, при показах до оперативного втручання , вам запропонують госпіталізацію у філію «Міжнародного центру нейрохірургії» м.Стрий.

У Медичному центрі «Кристал» проводять електроенцефалографію та консультує епілептолог.

При остеохондрозі, сколіозі, радикуліті спеціалісти МЦ «Кристал» проведуть мануальну терапію, масаж, підберуть індивідуально для Вас комплекс вправ на «Профілакторі Євмінова».

 

Останнє оновлення: 4 червня 2014